Astazi am avut drum prin Altex Unirii, si era expus acolo modelul de 21'' iMac. Super subtire, design-ul este superb, si am ramas surprins cat de rece era, cu toate ca sta aprins non stop (in comparatie cu modelul vechi, care din cate stiu ''frige'' pe partea din spate). Anyway, pretul la care era expus...No Comment.

.
Reply With Quote