mi se pare mie sau au dat-o un pic in bara la Breaking Bad cu treaba cu trimiti copii undeva, nevastasa se comporta ca o nebuna si nimeni nu isi da seama de nimic. sfarsitul sezonului 4 mi s-a parut cel mai tare din tot serialul. oricum per total super tare pacat ca tre sa mai apara cateva episoade si gata.