Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
12-04-2009 23:57 #1919 SP
Senior Member

Originally Posted by
MonkY
Merci, merci... desi criza mare... n-am rezistat si mi-am calcat pe suflet pentru Fallout 3. Pur si simplu nu mai rezistam. Restul sunt asa... bonus

De unde si cu cat ai luat Fallout 3, mane?