Nu mai bine m-ai puneai 10 ron si luai Collector's edition de la webpredator versiunea de PS 3 sau luai prin robert mult mai ieftin editia normala de PS3 cat si de 360.![]()
Nu mai bine m-ai puneai 10 ron si luai Collector's edition de la webpredator versiunea de PS 3 sau luai prin robert mult mai ieftin editia normala de PS3 cat si de 360.![]()