Acest thread se numeste "Ce ne-am cumparat astazi". Nu ii vad numele "Laudati cat mai mult sau cereti detalii celui ce si-a cumparat". Deci, limitati-va la a posta ce v-ati cumparat azi. Jumatate de thread este plin de off-topic. Daca este apreciat obiectul achizitionat, exista sistem de multumire.
Justitiarul

Reply With Quote