Guys, in ultima varianta de vBulletin 5 Connect, exista si Mobile Suite Bundle. Oricum va trebui sa upgradam la ultima versiune (e cam 359 USD upgrade-ul)... insa, va mai trece ceva timp pana vom pune vB 5 Connect. Ca sa va faceti o idee, acum este... beta 27! Noua ne-a luat o luna ca sa punem la punct o versiune finala... daramite cu modificarile actuale (ca idee, nu mai merge aproape nimic de pe vB 4 pe vB 5). Deci probabil ca dupa versiunea finala, mai lasam sa treaca 3-6 luni (pentru a fi lansate si addon-urile necesare), vom trece si noi. Momentan, ar fi useless.

P.S. Nu se compara varianta mobila cu Tapatalk-ul oricum... iar personal cred ca in ziua de azi, cu ce smartphone-uri si tablete sunt, e cam useless. Eu nu incarc niciodata varianta mobila la un site. Prea multe functii in minus... In plus, odata facut cache la css-uri, orice browser modern incarca minimul posibil. Si nici nu avem vreun site super mega incarcat (cred ca in fiecare zi mai optimizez un .png sau un .jpg, tocmai in ideea de a micsora tot) incat sa zici ca mananca o tona de bandwith...