nu am stat sa citesc toate postarile, eu recomand Beaking Bad, e foarte interesant, cu un profesor, laureat nobel pt chimie, care se apuca sa faca metamfetamine... in principiu e ceva de genu cat de departe poti sa mergi pt a asigura o viata buna celor dragi ...eu acum am ajuns la ultimul sezon difuzat si am inteles ca la vara vor sa termine de tot serialul...
nu stiu daca v-ati uitat la grimm, e ceva genu supernatural, doar putin mai soft, pentru mien a fost o surpriza palcuta sa vad reinventate personajele fratilor grimm