Da la ambele. M-am cam lasat pagubas cu stick-ul. As fi vrut sa ma "concentrez" pe instalat pe Mac de pe DVD-ul PC-ului cu Windows.

Dar daca ma poti ajuta cumva sa-mi vada USB-ul in boot-screen, ar fi superb si asa.