Despre joc : Jocurile facute impreuna cu Sony , nu prea dau rateu...
Despre collector's : Pentru cine e interesant , stiti la cine sa apelati !
Sper sa rezolvam si cu Collector's-ul asta. Momentan , problema e Lancer-ul GOW2 , dupa care e atata lume innebunit...(off-topic)