Single post: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale
-
Junior Member
N-am văzut serial mai prost ca Arrow, poate doar Smallville. Când mă uit la Arrow simt cum și actorii se chinuie să joace după prostia aia de script, zic asta deoarece refuz să cred că joacă atât de prost în mod natural. Toate personajele din Arrow sunt stereotipuri duse la extrem.
Păcat că e așa, Arrow este un supererou interesant având în vedere că este asemeni lui Batman(fără puteri), dar serialul nu-i face dreptate deloc.
Să-mi spui cum ți se pare Luther.