Am văzut si primele 3 episoade din Luther, nu imi place(episodul 2 e jalnic), nu e genul de serial care sa ma faca sa imi doresc si alte episoade cat mai repede. Un sg plus pt serial, actorul de culoare care e bun. Pt mine 24, Lost, Spartacus si Breaking Bad rămân cele mai bune seriale de acţiune

---------- Post added 17-03-2013 at 04:17 PM ----------

Quote Originally Posted by SkyBorg View Post
Recomand "How I Met Your Mother". Este genial serialul, m-am indragostit de actori de la primul episod!
E bun, mi-a plăcut mult, iti recomand Big Bang Theory, mi se pare mai bun decât HIMYM