Total de acord! Oricum regulile de piata din RO nu au nici o legatura cu restul. Inainte se invocau costurile vamale, acum ca sunte in UE gasesc ei altceva sa justifice aberatiile.

Daca te uiti un plic la replyuri si faci o medie, majoritatea injura produsul. Oricum primul post (al tau) e cel mai relevant. Restul e CanCan.

Quote Originally Posted by MonkY View Post
LucKos: Uite eu, sa fiu sincer (si am mai zis-o)... mi-am dorit sa scriu aici numai de bine. Mi-am dorit ca S4 sa fie "the one"... sa ma faca si pe mine sa spun "Bravos Samsung". Sa ma faca sa renunt la iPhone 5, sa ma faca sa-mi iau ochii de pe HTC One si restul concurentei.

Faptul ca postam despre un produs (cu bune si cu rele) nu inseamna trolling... ca la urma urmei, de-asta e forum, sa discutam si despre ce e OK si despre ce nu e.

Iar referitor la ce spui tu de unibody... stii care e problema? Ca Samsung cere pe plastic cam cat cer altii pe unibody sau body metalic. O sa vezi cand se va anunta pretul oficial (si mai ales sa vezi pretul din Romania)... Iti sta inima in loc si te intrebi de 10 ori pe ce vor banii astia? Mai ales ca majoritatea pieselor sunt produse in-house...

Ar trebui sa se bata la pret cu Nexus 4... eu sunt 100% ca va fi de cel putin 2 ori mai scump. Poate chiar de 3 ori in primele luni de la lansare...

P.S. In plus, vezi ca gresesti un pic: aici nu e threadul oficial pentru S4 (ci aici). Aici este o stire despre ce telefon a lansat Samsung. Si prin urmare, ne spunem parerea despre produsul lansat. Inclusiv cu ce nu ne place (cum s-a intamplat si la iPhone 5, HTC One, Z10)...


---------- Post added 17-03-2013 at 10:28 PM ----------

Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
Dacă zic de S4 ca e urât si sunt dezamăgit sunt offtopic? E o părere personala care cred eu ca am voie sa mi-o expun fara sa vin cu un milion de argumente. E vorba de gusturi...Nu înseamnă ca daca cineva spune ca e urât trebuie luat ca litera de lege si sa apară polemica de doi bani
Nu, nu esti offtopic si e normal sa spui ce nu-ti convine. Eventual putem redenumi thread-ul "Is there anybody else left who is not disappointed about the S4 and Samsung?" - cred ca e mai direct si restrange audienta.

Voi da unsubscribe la thread-urile tech de acum in colo, ca doar suntem pe consolegames, si nu vreau sa fac rating la telefoane.