Ok - recunosc, poate nu mi-am ales cuvintele potrivit (legat de "injurat"). Dar a fost ciudat ca era un thread dedicat S4 si toata lumea se plange de el . Poate si din vina mkt-ului si hype-ului creat anterior. M-ai mirosit, critica ma deranjeaza..... ATUNCI cand nu e constructiva .
Nu te viza pe tine personal post-ul ci pe toti care isi exprima dezamagirile aici (marea majoritate). Si de aceea am zis ca numele thread-ului nu e unul care releva realitatea. Gandeste-te si pe partea cealalta: primesc notificari ca sunt replyuri la thread, intru in speranta ca sunt updates in privinta pret, daca are Radio sau nu sau alte features si vad ca e doar inca un comment in privinta lipsurilor lui. Pe mine ma intereseaza CE ARE si CE POATE SA FACA, ce nu are este evident si nu poate fi schimbat de noi daca ne plangem pe acest forum...

Hai sa inchidem aici ca deranjam. Sunt eu mai inadaptat, probabil.

@Monky: Perfect punctate specificatiile telefonului ideal! Eventual un pic mai mare displayul - maxim, maxim 5'', evident nu neaparat FullHD.

@RaverX: Da, designul lui S4 nu e la inaltimea asteptarilor si nici mie nu-mi place. Cum nu-mi place nici cel al lui S3. S2ul insa imi place, cu toate ca e plasticat intr-un mod barbar. Asta nu inseamna ca sunt inebunit dupa design-ul iphone-ului care trebuie sa-l ti in kevlar sa nu se zgarie sau sparga la un soc mai serios. Case closed, da?!