Eu cum nu ma uit la telenovele deloc nici n-am bagat de seama, ba chiar mi-a placut. Singurele chestii care m-au deranjat au fost dialogurile lungi de tip drama in care se tot certau care are orgoliu mai mare, cred ca la astea va referiti, nu?