Eu cum nu ma uit la telenovele deloc nici n-am bagat de seama, ba chiar mi-a placut. Singurele chestii care m-au deranjat au fost dialogurile lungi de tip drama in care se tot certau care are orgoliu mai mare, cred ca la astea va referiti, nu?
Eu cum nu ma uit la telenovele deloc nici n-am bagat de seama, ba chiar mi-a placut. Singurele chestii care m-au deranjat au fost dialogurile lungi de tip drama in care se tot certau care are orgoliu mai mare, cred ca la astea va referiti, nu?