Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
Revin cu impresii după sezonul 2, dar nu cred ca e mai prost decât Arrow
După 4 episoade ma declar profund dezamăgit, e mai prost decât Arrow. Nu imi vine sa cred, primul sezon a fost altceva...O sa am răbdare si cu episoadele care au mai rămas.

PS încep sa va dau dreptate, are iz de telenovela