Single post: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale
-
CG Editor

Originally Posted by
DanTe23
Revin cu impresii după sezonul 2, dar nu cred ca e mai prost decât Arrow
După 4 episoade ma declar profund dezamăgit, e mai prost decât Arrow. Nu imi vine sa cred, primul sezon a fost altceva...O sa am răbdare si cu episoadele care au mai rămas.
PS încep sa va dau dreptate, are iz de telenovela