Nu stiu despre ce vorbiti The Walking dead mi se pare un super serial, recomand tutoror.

Si da, se axeaza mai mult pe reactia psihologica in contextul unei lumi post-apocaliptice dominate de zombie, ceea ce mie mi se pare mult mai interesant decat sa vad doar zombie care ataca oameni, punct.

Sezonul 3 mi se pare cel mai reusit dintre toate.