Nu stiu ce sa mai zic, primul sezon mi-a plăcut foarte mult, sezonul 2 dupa 7 episoade mi se pare ca ar fi un alt serial, o sa termin cu răbdare sezonul 2 si o sa revin cu o concluzie.
Nu stiu ce sa mai zic, primul sezon mi-a plăcut foarte mult, sezonul 2 dupa 7 episoade mi se pare ca ar fi un alt serial, o sa termin cu răbdare sezonul 2 si o sa revin cu o concluzie.