Dar comentariile despre ce are sau nu are rost eu sa comentez isi au rostul?Sunt satul de shootere ca de mere padurete, insa pe asta cred ca il voi lua, pentru ca va fi nebunie on-line! (Sper...
)
Dar comentariile despre ce are sau nu are rost eu sa comentez isi au rostul?Sunt satul de shootere ca de mere padurete, insa pe asta cred ca il voi lua, pentru ca va fi nebunie on-line! (Sper...
)