Hey there!
It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to
register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more.
Register now!Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.
---
Hello!
Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te
inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere !
Inregistreaza-te acum !Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !
Single post: Clubul Xbox One
-
Admin
Umbla un zvon cum ca pe Xbox 3 (sau 720), datorita integrarii mai stranse cu serviciile Live, din tarile care nu au suport oficial nu va mai putea fi accesat. Daca acest lucru se va intampla, cred ca Romania va spune PASS noii console (pana se va gasi o solutie). Din pacate, petitiile se pare ca nu au efect asupra celor de la Microsoft (decat poate daca te numesti Africa de Sud).
Vom trai si vom vedea. Eu unul insa daca nu voi vedea (din nou) Romania in lista... nu cred ca voi mai investi in Microsoft. Ma uit la sutele de jocuri si accesoriile cumparate pentru Xbox 360 si ma gandesc cum de fapt Microsoft ma ignora doar pentru ca sunt roman. Well, nu-i bai... poate e momentul sa dau banii mei altora, daca ei nu-i vor