Mie mi se pare cel mai bun shooter content-wise din 08 campaign pentru co-op separat...multiplayer imens..etc
Poate reusim sa adunam 12-13 jucatori ca in vara 07 (ca rfom1 toata lumea il avea din cauza starter packului)