Quote Originally Posted by AkF View Post
Daca nu te intereseaza partea de filme, sport, muzica etc. poti sa o ignori, nu este nicio problema. Mie unul imi convine ca intr-o secunda pot sa ies din Fifa dupa ce m-am enervat la un meci online, dupa care in secunda urmatoare sa pun o melodie sau sa dau drumul la un film, totul fara sa ating controllerul care oricum va fi spart dupa ce am dat cu el de perete.
AkF: no offense, dar vorbesti ca un fanboy care accepta toate aberatiile din partea celor de la Microsoft. Partea aceea pe care ne-o recomanzi sa o ignoram, consuma 3GB RAM, FFS! Microsoft ruleaza 3 OS-uri in threaduri separate, doar pentru ca tu sa poti sa "pui o melodie fara sa atingi controllerul"!!! E ca si cand as avea un PC unde ma obliga sa tin tunerul deschis, plus alte aplicatii pentru Kinect, plus alte aplicatii pt. Skype & Co. In 2013?!? Se pare ca n-au auzit de SSD-uri sau memorii flash (de unde poti incarca instant doar ce ai nevoie)... ei trebuie sa tina totul in RAM. E prost gandit si din punct de vedere al resurselor, si al consumului... si e complet aberant pentru cineva care chiar nu foloseste acele functii. Pentru ca NU LE POTI OPRI!
Quote Originally Posted by AkF View Post
Eu cred ca se vor putea folosi aceste facilitati bine mersi si in tara noastra draga cu cont de UK.
Keep on dreaming!