Register
Remember
Single post:
Ce ne-am cumparat azi - carti/comics
01-06-2013
17:25
#225
SP
Mask
Senior Member
Foarte bun Bukowski! Mi-a plăcut mult „Șuncă pe pâine”
Și ca să fiu ontopic!
Reply With Quote