Single post: Game of Thrones
-
Senior Member

Originally Posted by
zinodaur
Dacă incă se află la sezonul 1 nu cred că au ce căuta in threadul ăsta. Cine intră pe threadurile specifice când sunt la primele episoade ? Jeez.
De ce nu? Ei n-au dreptul sa discute?
Poate de ex. nu au inteles un lucru din episodul x si vor o lamurire, nu sa afle tot ce se intampla.