Quote Originally Posted by MonkY View Post
Hmm, si eu care credeam ca vom avea un procent de 90% in favoarea PS4

Sunt curios de cei care au zis "Niciuna"... Ori sunt fani Nintendo... ori cred ca au gresit forumul. Sau poate au probleme financiare (desi cine ar putea sa spuna daca problemele vor fi si peste un an, sau doi)... eu nu am intrebat daca le veti cumpara la lansare... ci daca vreti sa le cumparati (sooner or later).

Sau poate am gresit si trebuia sa nu scriu "cumparati"... ca poate unii dintre voi le veti primi cadou... de la parinti

---------- Post added 16-06-2013 at 02:40 PM ----------


Pai man, din ce vad acolo... tu doar spui ca "ramai pe generatia actuala pana nu vor mai apare jocuri", motivand ca prima generatie va suferi de ylod... Jocuri prea multe pentru generatia actuala nu vor mai iesi, asta e destul de clar (sau vor iesi variante "taiate"). Cat despre motivatie, eu am PS3 Phat de la lansarea in Romania... merge si in ziua de azi ca in prima zi. Doar ce l-am mai aspirat de praf, si schimbat HDD...
Monky cei care au votat Niciuna raman la generatia actuala de console ( PS3 & X360 ). Daca Microsoft au anuntat ca se vor mai ocupa de X360 inca 5 ani nu inteleg care ii graba pentru One & PS4