Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Recorduri Wii Sport

  1. #1 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar

    Thumbs up Recorduri Wii Sport

    De 1 saptamana mi-am pus ca "target" sa bat recordul mondial la Wii Tennis - din cate am citit pe net, ar fii cam 2400 puncte cel mai mare scor care l-a reusit cineva pana acum.

    l33t wii tennis

    In caz contrar si stitzi mai multe informatzi-ma. Momentan am 2394 puncte si sper sa depasesc acel "mic" obstacol de la 2399 la 2400

    Astept sa vad si alta lume care este pasionata de aceast bundle.

  2. #2 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    am ajuns la 2399

  3. #3 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Si si ? Te-ai blocat acolo?

  4. #4 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    din pacate as vrea sa zic ca nu dar am deja peste 100 jocuri la 2399 astept sa ajung al 2-lea om din lume care ajunge la 2400 din pacate mai avem d asteptat

  5. #5 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    I played as a 2399 skill level player for 78 days; this didn’t include the 3 days I took off in December.
    My god...

  6. #6 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Maniac asta micu ... io cred ca abea am sarit de 2000, sau sunt undeva la limita - si nu cred ca o sa trec prea curand de 2100 (adica sunt 99 % sigur)

  7. #7 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    o sa il intrec intr-o buna zi

  8. #8 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    In 2008 ?

  9. #9 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    Promit ca incerc, si sper sa fie calculele tipului gresite , ca altfel n-am shanse ) , dar o sa ajung p primul loc intr-o buna zi.

    P.S. joc si cateva Zelda + The Longest Journey ... si tre sa mai acord timp si la ele

    Kinky posts (nr) : 69

  10. #10 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar


    Am ajuns deja la 80 de meciuri (1 set) , 5 meciuri (2 seturi) , 3 meciuri (3 seturi) si asta doar de la 2399 sper sa nu imbatranesc pana fac si yo 2400

    Se pare ca uni sunt mai laudaroshi de fel, parerea mea e cam imposibil ca in 8 zile sa ajungi la acest scor
    Oricum eu am un mic dezavantaj pentru ca e primul jucator si evident am mai pierdut cateva meciuri spre diferentza de "perfectionismul" altora

    elaxxlnick
    on 08/09/2008
    uuuhhm...
    how long did he play to reach 2400 skill level???
    more than 30 days?!?!?
    i don't wanna sound arrogant but i bought a wii 8 days ago on 01-08-08 and i'm already skill level 2400...
    and its now 09-08-08 so how difficult can it be???

  11. #11 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Level your the one, , eu de un an de zile decind am Wii nu am reusit sa trec de 700, cei drept nici nu prea am jucat.

  12. #12 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    Quote Originally Posted by tiberiu_sim View Post
    Level your the one, , eu de un an de zile decind am Wii nu am reusit sa trec de 700, cei drept nici nu prea am jucat.
    merci , incerc sa vad dak reusesc , ash vrea 2401 ca sa am mai mult ca ei dar o sa dureze ceva

  13. #13 SP
    Junior Member Julema's Avatar
    Ce se mai aude, ai facut 2400 puncte??

  14. #14 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    Cand ajung facem reuniune - inca nu cu toate ca am ajuns lejer la ~200 jocuri pe 2399 si ... inca nu schitzeaza nimic - cu sperantza ca nu se ia in consideratzie ca am pierdut meciuri in trecut si sa fiu perfect sper sa ajung. O sa fac un efort din 20 decembrie, dar nu cred ca o sa fie posibil in 2008

    - joc din ce in ce mai bn, si cu sigurantza joc mai bine ca tipul respectiv care a facut 2400 - luand in cosideratie numarul d meciuri de care a avut nevoie pt a ajunge la 2399 - dar el sigur a avut mai mult timp liber ca mn si facea p zi / 250 meciuri ( cam 50-90 meciuri la nivelul meu ) ... dar dak ajung la 2400 - vreau sa fac 2401 si din acel moment joc 4 ore/zi dedicat

    (in caz ca se gaseste un sponsor )))) sa imi dea un ciupaciups - cred ca ash fi mai devotat )

  15. #15 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Ciupaciups bomboanele? Iti trimit eu o cutie prin posta .

  16. #16 SP
    Junior Member joy008's Avatar
    Quote Originally Posted by tiberiu_sim View Post
    Ciupaciups bomboanele? Iti trimit eu o cutie prin posta .
    Acum este si mai hotarat sa doboare recordul..Succes!

  17. #17 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    , Craciun fericit to all (momentan ma joc SoulCalibur (Dreamcast :X ) )

  18. #18 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Sarbatori fericite si tie si tuturor gamer-ilor.

  19. #19 SP
    Member Leni's Avatar
    siiii?recordul?

  20. #20 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    down the drain, deoarece am avut niste mici probleme cu Wii Fit si mi-a corupt totul (dar revin in fortza) - la 2399 imi ia cateva ore ... poate daca nu pierd nici un punct d la inceput pana la sf fac mai rpd 2400 (poate 2401) dar vedem si promit ca la vara o sa ma duc la un turneu gen http://www.wiimbledon.net/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts