Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Buna seara

  1. #1 SP
    Junior Member djdean1988's Avatar

    Question Buna seara

    am achizitionat o consola wii modata si nu ma prea pricep.ma poate ajuta cineva sa instalez usb loaderul ala si sa imi zica la ce foloseste mai exact, poti pune jocuri pe stick si sa le citeasca sau de pe dvd le copie pe stick apoi le voi avea ca niste canale jocurile?multumesc anticipat

  2. #2 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Ai inceput cu stangul pe forum. Citeste regulamentul : o sa vezi ca discutiile despre jocurile piratate sunt interzise aici.

  3. #3 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Iti recomand sa citesti regulamentul . Rules.

    3. Este interzisa promovarea pirateriei software si postarea de mesaje care contravin legilor in vigoare.

  4. #4 SP
    Junior Member djdean1988's Avatar
    ma scuzati. Dar altceva de discutat nu stiu daca este pe acest forum... ca hai sa fim seriosi nu sunt multi cei ce joaca jocuri originale..e romania, e criza preturile la jocuri tot sus sunt...asa ca eu ma retrag de pe acest forum ca nu ii vad rostul!o seara buna

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    djdean1988: Bafta in Romania ta in care toti fura. Noi ramanem in acea Romanie care inca mai spera, si munceste pentru jocurile respective. Daca aruncai un ochi pe aria de Bazar, ai fi vazut ca sunt jocuri la preturi super decente si super acceptabile chiar si pentru Romania...

    Pe de alta parte, iti doresc sa ajungi sa lucrezi ca programator sau designer, publisher sau seller la un joc pe care toata lumea sa-l pirateze. Sunt curios cum te-ai simti atunci...

    P.S. Datorita unora ca tine multe din jocurile bune nici nu vor vedea vreodata lumina zilei... Bafta. Case closed!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Buna seara ! By alinz0q0 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 10-12-2014, 20:05
  2. Replies: 9 Last Post: 12-04-2014, 21:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts