Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 185 of 364 FirstFirst ... 85 135 175 183 184 185 186 187 195 235 285 ... LastLast
Results 3,681 to 3,700 of 7262

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #3681 SP
    Junior Member reloop's Avatar
    Ps3 Jailbreak: Ajuns/Probat/Mers/Mersi => Super serios!

  2. #3682 SP
    Junior Member booosty's Avatar
    ms don sa traiesti 1000 de ani sa ajuti pe toata lumea. daca nu erai tu nu stiu ce se alegea de consolele noastre. bv maestre.. tot respectul meu pt ceea ce faci si pentru ajutorul care ni-l oferi

  3. #3683 SP
    Junior Member DBoY's Avatar
    VGA HD CABLE PS3 ai ? si la ce pret

  4. #3684 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdante View Post
    don, am si eu o intrebare:
    ai idee cand se vor putea moda xbox slim ?
    ms !
    Curand

  5. #3685 SP
    Junior Member blackshadow's Avatar
    am modat joi dupa amiaza un xbox 360 cu LT+, ca de obicei profesionalism desavarsit. un mare om. mii de multumiri. Daca aveti vreo prob nu exitati sa apelati la ''The Chip Master'' . Tot Respectul cuvenit

  6. #3686 SP
    Junior Member tzuca's Avatar
    salut comandante! cablu component ptr. ps2 ai?

  7. #3687 SP
    Junior Member cryystyy's Avatar
    Don zi-mi si mie cat ma costa in total stickul cu downgrade ? Downgradul il fac eu.Ma intereseaza pretul final.

  8. #3688 SP
    Junior Member EDYBOSS's Avatar
    daca nu apare un playload curand pentru jocurile noi degeaba avem jailbereack
    are cineva vreo stire in leg cu asta cand o sa putem sa jucam jocurile mai noi

  9. #3689 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Donely, pana la urma ce se poate face in legatura cu demodarea aia de psp? Da-mi add pe mess si vedem cum se poate rezolva problema, avand in vedere ca nu sunt din Bucuresti (trimit consola prin posta sau ceva ). De asemenea, cam cat m-ar costa?

  10. #3690 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by cryystyy View Post
    Don zi-mi si mie cat ma costa in total stickul cu downgrade ? Downgradul il fac eu.Ma intereseaza pretul final.
    Modelul nou care va disponibil de luni respectiv E3Card Reader costa 99 Ron

    ---------- Post added 11-12-2010 at 09:14 AM ----------

    Quote Originally Posted by EDYBOSS View Post
    daca nu apare un playload curand pentru jocurile noi degeaba avem jailbereack
    are cineva vreo stire in leg cu asta cand o sa putem sa jucam jocurile mai noi
    Se lucreaza pe jocurile care cer 3.50. Un pic de rabdare

    ---------- Post added 11-12-2010 at 09:16 AM ----------

    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    Donely, pana la urma ce se poate face in legatura cu demodarea aia de psp? Da-mi add pe mess si vedem cum se poate rezolva problema, avand in vedere ca nu sunt din Bucuresti (trimit consola prin posta sau ceva ). De asemenea, cam cat m-ar costa?
    Banuiesc ca vrei sa o modezi si nu sa o "demodezi". Ce PSP este si ce versiune de fw are in el ?

  11. #3691 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by cosm1n92 View Post
    si pretul ptr asta alba, dar sa fie cu motion plus
    70 ron wiimote si 80 ron motion plus

    ---------- Post added 11-12-2010 at 09:29 AM ----------

    Quote Originally Posted by DBoY View Post
    VGA HD CABLE PS3 ai ? si la ce pret
    Nu am pe stoc

    ---------- Post added 11-12-2010 at 09:29 AM ----------

    Quote Originally Posted by tzuca View Post
    salut comandante! cablu component ptr. ps2 ai?
    Da am 50 ron

  12. #3692 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Banuiesc ca vrei sa o modezi si nu sa o "demodezi". Ce PSP este si ce versiune de fw are in el ?
    nu. ai citit bine: vreau sa o demodez lol (sa o fac sa nu mai fie modata si sa mearga multiplayer-ul si toate celelalte feature-uri...acuma am cumparat GoW Ghost of Sparta si nu imi merge jocul original pt ca am consola modata ). La system software scrie 5.50 GEN-D3 ... Deci ce e de facut? Am incercat sa formatez cardu, sa instalez ultimul update luat de pe site-ul Sony da nimic nu a mers . Asa ca apelez la tine, Chip Master

  13. #3693 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    nu. ai citit bine: vreau sa o demodez lol (sa o fac sa nu mai fie modata si sa mearga multiplayer-ul si toate celelalte feature-uri...acuma am cumparat GoW Ghost of Sparta si nu imi merge jocul original pt ca am consola modata ). La system software scrie 5.50 GEN-D3 ... Deci ce e de facut? Am incercat sa formatez cardu, sa instalez ultimul update luat de pe site-ul Sony da nimic nu a mers . Asa ca apelez la tine, Chip Master
    SE rezolva. Suna-ma sa aranjam cand sa vi cu el

  14. #3694 SP
    Junior Member jorjica's Avatar
    Cum fac sa am adresa lui donely?

  15. #3695 SP
    Junior Member f1r3's Avatar
    Don cum se poate evita stricarea blocului optic la PS3? e indicat sa se stearga de praf consola? mersi

    Si mai zi-mi te rog mult pentru a rula jocurile mai mari de 4gb de pe PC, partitia HDD-ului trebuie sa fie neaparat in format FAT32? sau poate si pe NTFS?

  16. #3696 SP
    Junior Member master_raresh's Avatar
    Salut! Un cablu vga ptr xbox 360 si un play and charge kit cat ma ajung(preturi separate te rog) ! Nu vreau cablul sa fie neaparat original! Stima!

  17. #3697 SP
    Junior Member el_rika's Avatar
    Quote Originally Posted by EDYBOSS View Post
    daca nu apare un playload curand pentru jocurile noi degeaba avem jailbereack
    are cineva vreo stire in leg cu asta cand o sa putem sa jucam jocurile mai noi
    eu cred ca pe masura ce va trece timpul, vor aparea din ce in ce mai repede. Poate chiar va aparea un programel ca si la Xbox360, care dezactiveaza necesitatea firmware-ului direct din iso...who knows

  18. #3698 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by jorjica View Post
    Cum fac sa am adresa lui donely?
    0722 766149 sau ID doncorleony

    ---------- Post added 11-12-2010 at 03:27 PM ----------

    Quote Originally Posted by f1r3 View Post
    Don cum se poate evita stricarea blocului optic la PS3? e indicat sa se stearga de praf consola? mersi

    Si mai zi-mi te rog mult pentru a rula jocurile mai mari de 4gb de pe PC, partitia HDD-ului trebuie sa fie neaparat in format FAT32? sau poate si pe NTFS?
    Nu ai cum sa eviti stricarea blocului optic. Jocurile cu fisiere mai mari de 4Gb, le pui numai pe hdd-ul intern al consolei

  19. #3699 SP
    Member claudiutk's Avatar
    PS3 Usb Jailbreak
    donely ai incercat la cineva faza asta? dupa downgrade va merg filmele bluray?

  20. #3700 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    PS3 Usb Jailbreak
    donely ai incercat la cineva faza asta? dupa downgrade va merg filmele bluray?
    NU am incercat pentru ca nu am pe ce.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts