Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 4 of 4

Thread: In legatura cu Playstation 4

  1. #1 SP
    Junior Member leumak's Avatar

    In legatura cu Playstation 4

    Salut.
    Cand credeti voi ca e momentul perfect de a cumpara un ps4? Credeti ca va avea ceva bug-uri la inceput? eu m-am gandit sa-l iau prin toamna 2014, cel putin atunci am sa aud si ceva pareri de la cei ce il aveau deja cumparat. Voi ce credeti?

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Salut. Depinde de cat de "maniac" esti cu jocurile de PS4. Eu de exp. am luat PS3 la lansare... si merge si in ziua de azi fara probleme. Bug-uri vor fi, dar sunt ferm convins ca in mare parte vor fi legate de software, si se vor rezolva in timp. Eu iti recomand sa astepti lansarea... sa vezi in reviews exact ce si cum, si sa te intrebi daca poti sa astepti pana in toamna lui 2014 sau nu mai rezisti.

    Chestia cu asteptatul cateodata nu are sens... pt. ca in toamna lui 2014 s-ar putea sa afli ca in 2015 iese varianta slim. Vei astepta in 2015 varianta slim ca sa afli ca in 2016 va iesi o varianta mai rece, care consuma mai putin si face si popcorn. Astepti 2016 si afli ca iese PS5. Si uite asa nu mai iei niciodata nimic, pentru ca tot timpul iese ceva mai bun.

    Cel putin eu asa fac... iau acum, daca pot, fara sa-mi para rau. La urma urmei, sunt doar bani. Daca-i ai, cheltuie-i si bucura-te de ce ai cumparat cu ei

  3. #3 SP
    Junior Member leumak's Avatar
    Eu m-am gandit sa-mi iau ps3 acum pentru ca am o lista de jocuri pe care vreau sa le joc si-mi voi lua ps4-ul in vara, astept cu nerabdare ceva pareri , daca iti cumperi ps4 la lansare sa-mi zici cum e poate ma convingi si-mi iau mai repede

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ia-ti PS3 acum linistit... mai ales daca ai lista mare de jocuri. Si inca mai sunt multe jocuri bune ce vor veni pe PS3, deci poti sa stai linistit.

    Legat de PS4, sigur vom avea un review serios... neaos 100%

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. O nelamurire in legatura cu regiunile consolelor. By TheQuen in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 30-11-2013, 22:44
  2. Interviu cu GeoHot in legatura cu Jailbreak By TaSe88 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 7 Last Post: 15-01-2011, 20:14
  3. O nelamurire in legatura cu cardul de ps2 By cenzurat in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 6 Last Post: 19-08-2010, 18:17
  4. PSP busit. Are Chickhen R2 vre-o legatura By badboy1985ro in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 11 Last Post: 31-01-2010, 21:34
  5. Help me... in legatura cu PS3 Media Server By sony94 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 19-03-2009, 16:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts