Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Se inchide !

  1. #1 SP
    Junior Member markalexa3's Avatar

    Se inchide !

    Salut ... poate voi stiti al meu playstation 4 , cumparat din magazin nou , cand ma joc mortal komat xl se inchide dupa 5 min uneori dupa 40 minunte , si cand il deschid isi da recuperare gen fiesere cum ar fi care ar fi cauza tin zic ca doar la mortal kombat xl , am jucat peste 5 jocuri si nu sa inchis .. si la mortal kombat xl am fost in magazin si am schimbat cd si tot la fel care ar putea fi cauza ?

  2. #2 SP
    Member Striker09's Avatar
    Direct la garantie

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  3. #3 SP
    Junior Member markalexa3's Avatar
    Poi de ce sa il duc la garantie doar pentru acest joc ? cand am jucat grand theft auto v , mafia 3 , fifa 17 si altele si nici macar o problema.. .

  4. #4 SP
    Member Striker09's Avatar
    Da, probabil consola se incalzeste foarte mult in joc. Ceea ce nu e ok...

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  5. #5 SP
    Junior Member markalexa3's Avatar
    acuma se joaca tot mortal kombat xl am pus mana pe ea e cald ce e drept si cam se joaca de 30 minunte acum si inca nimic ... dar am jucat foarte mult grand theft auto v care parerea mea are o grafica super si cred ca ruleaza mai mult ca mortal kombat si nu am avut probleme ok am sa vad ce e sa imi dau seama daca nu am sa incerc la garantie pe viitor.ms frumos

  6. #6 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Omule, daca se inchide consola si te baga in recovery mode, e clar de la consola si nu de la disc. Poate acest Mortal Kombat e mai pretentios, chiar daca nu "are o grafica super". Bag-o in service si spune-le exact care e problema si in ce joc. Du-te la ei cu tot cu joc dar ia-l inapoi, pentru ca daca-ti schimba consola, nu mai vezi nimic din pachet.

    Si incearca, te rog eu frumos, sa scrii corect gramatical si sa desparti propozitiile alea ca e oribil de greu sa citesti o fraza atat de lunga si fara sens.

  7. #7 SP
    Member florent's Avatar

    Se inchide !

    Suspectez hard disk-ul , l-as verifica / repara de bad-uri . Odata ajunsa consola la garantie .. adio date de pe hard disk ..

  8. #8 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ce legatura are grafica super cu nivelul de solicitare al consolei in jocul respectiv?

  9. #9 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu o sa inteleg niciodata partea asta omeneasca, daca ceri ajutorul si nu sti ce se intampla, de ce te contrazici cu oamenii si le dai cu flit? Adica mi se pare absurd sa intrebi ce poate sa fie, omu sa iti zica sa duci la garantie, iar tu sa incepi ca da de ce? ca oricum e doar in jocul asta.
    Oricum o dai oricum o iei, daca o consola se inchide asa aleatoriu, poate sa fie si in Minecraft, e clar ca consola are ceva defect sau pe duca la ea.

  10. #10 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Poate ai probleme cu curentul, variatii sau cu sursa.

  11. #11 SP
    Junior Member markalexa3's Avatar
    Uite de asta intrebam, da de ce? pentru ca consola noua din magazin luata, fix mortal kombat am jucat si sa inchis, si dupa am jucat alte jocuri si nimic, iar din nou mortal am jucat si la fel pana am schimbat priza si dupa nu am mai avut nici o problema un timp. oricum va multumesc pentru ajutorul vostru o sa ma duc la garantie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Nintendo Club se va inchide By inkstreme in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 21-01-2015, 18:54
  2. EA va inchide serverele la 17 jocuri By Tudoran in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 16-07-2011, 11:38
  3. Se inchide in joc! By sensamur in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 19 Last Post: 08-09-2010, 22:43
  4. EA inchide servere By erik95 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 05-01-2010, 00:38
  5. THQ Inchide Usile ??? By Mika in forum Console News
    Replies: 26 Last Post: 31-01-2009, 20:51

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts