Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Mouse pt PS4

  1. #1 SP
    Member gabytro's Avatar

    Mouse pt PS4

    Salut,

    Stiu ca multi de aici nu sunt de acord cu asa ceva, si inteleg perfect, insa pe mine nu ma intereseaza sa joc online FPS-uri. Joc PES, GTA, am altele pt online.

    Asa ca as ruga pe cine stie si are informatii legate de asa ceva care ar fi solutiile in sensul asta. Nu ma intereseaza tastaura, mouseul e suficient. Am gasit niste variante si daca m ar putea sfatui cineva, ar fi minunat:

    1. ControllerMAX CronusMAX for PS4, Xbox One, PS3 and Xbox 360
    2. Venom-X (chiar arata bine asta)
    3. XIM4.com

    Merci frumos!

  2. #2 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Joci PES cu mouse-ul ?

  3. #3 SP
    Member gabytro's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Joci PES cu mouse-ul ?
    nu stiu cum ar fi posibil asa ceva, dar ca sa ti raspund la intrebare: NU.
    Am spus ca NU ma intereseaza sa joc online FPS uri ..ca sa mi sara in cap gamerii ca "trisez" cu mouseul; si am completat ca pt online am alte jocuri..printre care si PES ul. DAR ma intereseaza mouseul pt FPS uri OFFline. Sper ca e clar acum

  4. #4 SP
    Member AccenT's Avatar
    In locul tau mi-as lua un arcade stick cu banii aia.
    Vezi ca in topicul 'Ce ne-am cumparat azi' au postat unii care si-au cumparat mouse (sau acele adaptoare) pt consola. Ai putea sa-i intrebi pe ei.

    @Danny: eu cred ca el nu joaca nici online nici offline FPS-uri cu controllerul.

  5. #5 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Da da da, si marmota invelea ciocolata in staniol. Daca joci online cu controller, poti sa joci si offline.

  6. #6 SP
    Member gabytro's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Da da da, si marmota invelea ciocolata in staniol. Daca joci online cu controller, poti sa joci si offline.
    dar NU VREAU sa ma joc online..deloc..FPSuri..nu ma intereseaza asta.

  7. #7 SP
    Junior Member gustrita's Avatar
    Eu te sfatuiesc sa te obisnuiest cu controlerul jocurile de consola sunt facute diferit de cele pe pc, nu o sa ai niciodata acelasi control pe consola cu tastatura si mouse cum ai pe pc.

  8. #8 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Cu XIM o sa ai acelasi control ca pe pc .E alegerea cea mai buna.
    In plus poti sa joci cu orice controller pe orice consola.

  9. #9 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post

    Asa ca as ruga pe cine stie si are informatii legate de asa ceva care ar fi solutiile in sensul asta. Nu ma intereseaza tastaura, mouseul e suficient. Am gasit niste variante si daca m ar putea sfatui cineva, ar fi minunat:
    Și cum ai de gând să joci FPS-uri cu mouse-ul și controller-ul.. presupun că ai doar 2 mâini ca tot omul!?

  10. #10 SP
    Member gabytro's Avatar

  11. #11 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    mă gândeam că vrei să folosești controller-ul stock de la PS4 si un mouse.

    oricum, tot mi se pare incomod..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Problema mouse By TheSpider in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 12-12-2010, 00:24

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts