Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 20 of 20

Thread: Battlefield V - Xbox One

  1. #1 SP
    Senior Member muggs's Avatar

    Battlefield V - Xbox One

    Cei care au EA Access si au facut preorder la Deluxe il pot juca de acum. Intrucat nu cred ca o sa ma mai apuc de altceva anytime soon caut oameni pentru multiplayer

    Gamertag : Senor Muggs, joc zilnic


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Attached Images Attached Images battlefield-v.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  3. #3 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Mersi dar nu ma intereseaza sa discut jocul ci sa gasesc oameni pe xbox cu care sa il joc.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    O corecție: nu trebuie sa ai si preorder ȘI EA Access ca sa poti juca de acum acel trial de 10 ore. E suficient abonamentul Access

  5. #5 SP
    Member poolonik's Avatar
    Cum fac sa activez acele 10 ore ? EA Access este, chiar in BF1 imi spune sa activez cele 10 ore pt BF V dar cand dau "click" pe iconita ma duce in contul de EA Access in meniul general, iar acolo nu exista nici o rubrica pentru asa ceva.

  6. #6 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    La mine a aparut in sectiunea Game Trials in EA Access, incearca sa mergi manual acolo, nu imi dau seama unde te trimite link-ul din Bf1


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #7 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu am instalat aplicația EA Access Hub si l-am gasit acolo sa-l pun la descarcat

  8. #8 SP
    Member poolonik's Avatar
    Mulțumesc, în aplicație l-am găsit.

    Trimis de pe al meu Redmi Note 4 folosind Tapatalk

  9. #9 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Joc si eu din 15 incolo desi sunt cam prastie. Am avut playstation pana acum o luna cand am schimbat pro-ul cu un 1X si inca ma obisnuiesc cu gamepadu.

  10. #10 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    No worries, nu e nimeni Pro pe aici, jucam de fun


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #11 SP
    Member blondutzu's Avatar
    ma bag si eu, deja am consumat 5 ore de trial in weekend

  12. #12 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    ma bag si eu, deja am consumat 5 ore de trial in weekend
    Cum e controlul pe pad? Pliz spune ca e mai bun ca Bf1

    ---------- Post added 12-11-2018 at 12:10 ----------

    Cred ca ruleaza mai slab ca Bf1



  13. #13 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Nu am simtit vreo problema de frame-rate pe X1X, iar controlul e asemanator cu BF1.

  14. #14 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    No worries, nu e nimeni Pro pe aici, jucam de fun
    SepticEye e destul de bunicel , insa daca te obisnuiesti cu un model de controller este greu sa te readaptezi cu celalalt model , asa am patit si eu cand am trecut de pe 360 pe ps4, acum cred ca as avea aceeasi problema daca as reveni pe Xbox , dar poate la urmatoarea consola o sa revin pe Xbox.

  15. #15 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    SepticEye e destul de bunicel , insa daca te obisnuiesti cu un model de controller este greu sa te readaptezi cu celalalt model , asa am patit si eu cand am trecut de pe 360 pe ps4, acum cred ca as avea aceeasi problema daca as reveni pe Xbox , dar poate la urmatoarea consola o sa revin pe Xbox.
    Eu fix invers, il tin pana la urmatoarea consola Sony. Desi nu ma plang de Pro( mai putin zgomot fan) nu ma da pe spate 1X. Nu dau 2 bani pe exclusive gen Forza, gears si Halo deci tot ce imi ramane e performanta putin mai buna decat Pro pt titluri 3rd party. Insa controllerul Elite e grozav, Sony ar trebui sa scoata si ei echivalentul. Oh si viteza download de pe Live.

  16. #16 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Sa revenin la Bf V va rog

    Lasati gamertags ca sa va pot adauga, maine se lanseaza full pentru cei cu editia deluxe.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #17 SP
    Member blondutzu's Avatar
    adi stef

  18. #18 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Va trimit si eu cateva request-uri ca vad ca merge greu Rambo style, e prea orientat pe echipa jocul.

  19. #19 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Baga baga, eu azi si maine doar asta fac

    Gt: Senor Muggs


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #20 SP
    Senior Member nina's Avatar
    e vreun glitch bf v unlimited trial hours cum era la fifa19?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Vand Xbox One S Battlefield 1 Edition ca noua, in garantie By adyadi in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 5 Last Post: 03-10-2018, 13:03
  2. Vand Xbox One S 1Tb Battlefield Edition - 2 Controllere + joc By raptorEdko in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 05-06-2018, 20:16
  3. Vand Joc Battlefield 1 - Xbox one By haimi708 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 9 Last Post: 09-02-2018, 18:04
  4. Vand Battlefield 1 xbox one By danezul13 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 03-10-2017, 22:44
  5. Replies: 0 Last Post: 25-10-2011, 13:41

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts