Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 115

Thread: Mario Kart 8

  1. #1 SP
    Member MihneaWii's Avatar

    Mario Kart 8

    Am vazut pe aici thread-uri cu majoritatea jocurilor care au rupt la E3 si vor aparea pe Wii U, insa nu am gasit Mario Kart 8 .

    Cel mai fun joc de pe Wii si probabil 3DS (Mario Kart 7) apare si pe Wii U, si din cate vedeti are o multime de noutati. In primul rand e HD, apoi observam ca Nintendo a renuntat la gravitatie in jocul asta, Karturi noi... SUPER TARE ! Un must have pentru fanii si posesorii de Wii U .

    Attached Images Attached Images mario_kart_8.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar



  3. #3 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  4. #4 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Mario Kart 8 Nintendo Direct


  5. #5 SP
    Member Zadawn's Avatar
    Sunt sigur ca este mentionat acest lucru in Direct dar pentru cei ce nu au chef sa se uite la toata smecheria aici este un link foarte interesant :

    Nintendo Giving Away A Free Game with Mario Kart 8, New Game Details Emerge | Side Mission | GameTrailers

  6. #6 SP
    Junior Member legolas's Avatar
    Wow, asta e super veste. Pacat ca The Legend of Zelda: The Wind Waker HD e doar in North America. Asa ca ramane sa aleaga baiatu intre The Wonderful 101 si Sonic Lost World. Oricum miscare neasteptata din partea Nintendo.
    [Edit] Nevermind, articolul zice "In Europe, gamers have a few extra titles to choose from in addition" deci o sa fie Wind Waker HD si in Europa. Super!

  7. #7 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    E foarte buna promotia, probabil ca o sa iau Wonderful 101 .

    Si se pare ca jocul va avea doar 4.9 GB: Mario Kart 8 weighs in a 4.9GB | Nintendo Everything .

  8. #8 SP
    Member Zadawn's Avatar
    Eu am sa aleg Monster Hunter. Am tot incercat sa-l cumpar la un pret decent dar nu am avut sanse . Oricum aveam de gand sa iau MK 8 day one deci e numai biine.

  9. #9 SP
    Member anduthebest's Avatar
    Enjoy:


  10. #10 SP
    Member Schatten's Avatar
    WWHD sau Sonic Lost World pt mine

  11. #11 SP
    Junior Member boborpacku's Avatar
    Și-a făcut cineva precomandă? Ce site recomandați?
    Am avut o experiență nefericită cu Zelda WWHD la Altex așa că ezit să mai fac precomandă la ei !

  12. #12 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Eu am precomanda aici:

    Microsoft Xbox 360, X360, Playstation 3, PS3, PC, Konzol bolt, szervíz - GAMEstore

    Si daca tot vorbim de precomenzi... Amazon.de exclusive Steelbook Edition :

    http://www.amazon.de/Mario-Kart-Stee...s=Mario+Kart+8

  13. #13 SP
    Member dani20's Avatar
    Mi-am asumat riscurile și am făcut precomandă la Altex... Să vedem ce-o să se întâmple . Oricum, sper să-l primesc în timp util ca să beneficiez de promoția cu codul de download pentru un alt joc.

  14. #14 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    @dani20 o să primești, la cel puțin o săptămână distanță după ce joculbva fi apărut oficial pe piață în occident, un mail cum că produsul la care ai făcut precomandă se află în stoc și vei fi invitat să le accesezi site-ul și să comanzi jocul (din nou, cum ar veni).
    Asta înseamnă la Altex precomandă
    Eu nu mai fac precomandă la nimic pentru că e lipsit de sens și logică.

  15. #15 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Eu am pre-order la editia asta de la Nintendo UK datorita tricoului .

  16. #16 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  17. #17 SP
    Senior Member solecon's Avatar

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    9/10 de la Edge: Mario Kart 8 review | Edge Online
    10/10 de la Eurogamer: Mario Kart 8 review • Eurogamer.net

    Not bad... dar nu cred ca acesta va fi "Pokemonul" asteptat pe Wii U.

  19. #19 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Și totuși, riscă să fie cel mai slab vândut Mario Kart, ever...

  20. #20 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Poate ca nu chiar Pokemon, dar este system-seller pentru multi gameri. Mario kart Wii s-a vandut in peste 35 milioane exemplare ( http://www.nintendo.co.jp/ir/pdf/2014/140508e.pdf ).
    Iar promotia cu un joc gratis este inca un impuls pentru cumparatori.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts