Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 14 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 141 to 160 of 270

Thread: PlayStation VR2

  1. #141 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Si pentru mine apare expediata, AWB-ul ar trebui sa apara in curand.
    Azi se vor expedia, maine ar trebui sa ajunga dar asta depinde si de firmele de curierat.

  2. #142 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Am refacut comanda la emag pe 3 feb si ar fi fun sa nu trimita deloc ! La altex am lasat doar statia de incarcat ! Am mai patit eu odata asa si am ramas fara! Daca a facut cineva preorder la emag si ii si expediaza ...dati un semn

  3. #143 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    John de la Digital Foundry:
    OK, GT7 in VR is unbelievable. One small detail that literally caught my eye - the HDR glare of headlights in your mirrors during night races. It's bright to the point where it closely resembles reality in a similar situation. I've never seen anything quite like this in a game.


  4. #144 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    @sexbobomb91 : Ai si volan ?

  5. #145 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Nup, nu sunt chiar asa de pasionat de racing games.
    Dar daca ma prinde e posibil sa cumpar unul.
    Tu ai?

    ---------- Post added 21-02-2023 at 11:14 ----------

    In sfarsit gameplay si cu Resident Evil Village:

  6. #146 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Nici eu . Ma gandeam la unu din ala de 5-600ron de la Hori ,cat sa-ti sincronizezi si mainile in VR. Astept sa vad cum se prezinta casca si vad dupa

  7. #147 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    M-am uitat la cateva review-uri pentru racing wheels, LOGITECH TrueForce G923 m-ar interesa dar cam greu de justificat pretul ala .

    ---------- Post added 21-02-2023 at 13:31 ----------

    EDIT: Primit AWB-ul de la Altex, sper sa ajunga pe maine .

  8. #148 SP
    Member Hazer's Avatar
    Nimic la eMag inca. Am pre-order de pe 1 februarie.

  9. #149 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Naspa, PS5-ul l-am luat de la eMag si tin minte ca au facut tot posibilul sa ajunga in ziua lansarii.
    Vad ca bundle-ul cu Horizon e out of stock la ei deja; nu ma asteptam sa se vanda asa bine chiar inainte de lansare.
    Speculantii deja au oferte cu 3800 RON.

    ---------- Post added 21-02-2023 at 13:58 ----------

    PSVR2 REVIEW + 12 mins of Gran Turismo 7 Non-Commentary Gameplay [4K] | GrizGaming

  10. #150 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Habar n-au pe ce lume traiesc astia de la emag . Intreb : Aveti stoc ? Nu, deocamdata. O sa aveti stoc? Nu stim ! pfff ! Pai si de ce m-ati sunat ? Sa va spun ca am incercat sa iau legatura cu distributorul la solicitarea dvs. si ca nu am nici un raspuns ! Ahahahha!

  11. #151 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg de ce nu luati de la Altex daca inca este in stoc. Posibil ca daca faceti comanda acum, rapid, sa o si poata procesa si trimite tot azi, ca sa ajunga maine.
    Nu am idee care este ora de cut off pt precomenzi, dar nah, macar chiar veti primi produsul...

  12. #152 SP
    Junior Member NaRoDu's Avatar
    am primit awb,altex le au trimis.

  13. #153 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Damn, acum si editia fara joc e out of stock la eMag.
    Semne bune, sper sa aiba vanzari destule ca sa poata face cat mai multe jocuri serioase pentru el.

  14. #154 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Judecand dupa ce a zis IsNotMe mai sus, posibil sa fi trecut ei totul in out of stock, daca tot nu primesc de la furnizor...

  15. #155 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    E posibil, doar ca bundle-ul a fost marcat out of stock primul.
    Alta explicatie ar fi si ca bisnitarii au cumparat toate bucatile, sperand sa faca acelasi lucru ca si cu PS5.

  16. #156 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca faceau asta, cumparau si de pe Altex, ca doar pretul este acelasi.

  17. #157 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Posibil si sa fi avut stoc mult mai mic decat Altex.
    Pentru ca si in ultima vreme Altex a avut mai multe PS5-uri decat alt retailer de la noi.

    ---------- Post added 21-02-2023 at 15:13 ----------

    Incep sa apara livestream-uri:



  18. #158 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Teapa marca Emag ! se mai intampla si d-astea ! 3-4 zile pana imi primesc banii inapoi ! Ce bine ca Altex-ul trimite maine statia de incarcat . O sa mi-o leg de gat ! idiotii
    Attached Images Attached Images img_6823.jpg

  19. #159 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Habar n-au pe ce lume traiesc astia de la emag . Intreb : Aveti stoc ? Nu, deocamdata. O sa aveti stoc? Nu stim ! pfff ! Pai si de ce m-ati sunat ? Sa va spun ca am incercat sa iau legatura cu distributorul la solicitarea dvs. si ca nu am nici un raspuns ! Ahahahha!
    Am vorbit si eu la eMag si mi-au confirmat ca abia pe Joi 2 martie ar putea sa livreze. Le-am urat ceva de bine si am facut comanda pe Altex.

  20. #160 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Evitati emag, nu va mai bateti capul cu ei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 14 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  2. PlayStation 3 By LeGaL in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 22-11-2014, 01:51
  3. Acesta sa fie noul Playstation Move pentru Playstation 4 ? By andreiaka in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2013, 19:26
  4. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:03
  5. Replies: 0 Last Post: 14-04-2009, 09:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts