Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 69 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast
Results 61 to 80 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #61 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Esti printre putinii. Se mulge orice vinde bine, nu mai stie nimeni sa scoata un joc dintr-o singura parte, indiferent ca s-a terminat bine si cum trebuie. Chiar daca povestea a fost spusa, se mulge pentru ca vinde. Deci da, esti printre putinii care nu se asteptau.

  2. #62 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lasă să mulgă, Naughty Dog știe să tragă de ugerul ala, nu lasă vaca uscată cum fac alții.

  3. #63 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  4. #64 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Interesante teorii, sunt foarte curios sa vad care se va materializa.

  5. #65 SP
    Member Kratos666's Avatar

  6. #66 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    img_20161221_021504.jpg

  7. #67 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar


    Exact asa am avut si eu reactiile, prima data la firefly, inca putin socat, apoi la sigla ND cand mi-am dat seama ca e pe bune, si ultima data cand am vazut personajele.

  8. #68 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  9. #69 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Fain, frumos pana vorbeste "Joel"

  10. #70 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E foarte misto facut, sa ai atat de multa dedicare sa faci o treaba asa de reusita, sa aranjezi locatia, sa prinzi culorile din trailerul original, sa ai actori care seamana, si apoi sa dai totul la gunoi doar pentru ca nu folosesti un microfon mai de doamne-ajuta. Si tipa se aude mega rau. Mai bine aruncau vocile din trailerul original peste.

  11. #71 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Mai bine aruncau vocile din trailerul original peste.
    La asta ma gândeam și eu, nu cred ca ar fi avut probleme cu drepturile de autor.

  12. #72 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca au lansat trailerul in scop comercial, cu siguranta vor avea probleme inca din varianta asta, fiind o replica la care daca nu au cerut voie, poate iesi scandal. Nu e ca la noi sa nu te bage nimeni in seama cand faci plangere ca televiziunile iti folosesc materialul fara acordul tau, crede-ma ca sunt patit

  13. #73 SP
    Member esop's Avatar
    Vizual Excelent! Atentia la detalii este incredibila. Sunetul in schimb... lasand la o parte accentul sau timbrul vocal. Pur si simplu foarte slab prin comparatie cu restul productiei. Oricum este de laudat efortul. Chiar sunt curios sa vad Behind the Scenes.

  14. #74 SP
    Junior Member opagain2017's Avatar
    sunt singurul care crede ca Ellie arata ciudat in The Last Of Us part 2? arata ca un barbat de 25-30 de ani, nu ca o fata de 19 ani, e foarte ciudat, mi-a placut TLOU 1 dar daca asa arata Ellie, caracterul jucabil principal in TLOU2, eu imi bag picioarele in el de joc oricat de bun o sa fie, eu nu joc cu un caracter care arata ca un transgender
    Attached Images Attached Images 3166791-ellie.jpg

  15. #75 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Nu crezi ca e normal ca lumea in care a crescut sa isi lase amprenta asupra ei?

  16. #76 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    oricum e lesbiana , probabil partea activa

    nu conteaza cum arata, conteaza de cum o sa fie transpusa povestea, textele , momentele.. pe mine m-ar deranja putin daca o sa fie un personaj prea "Dark" , insa daca povestea si evenimentele decurg intr-un anume fel , e ok, merg si altfel de experiente.

  17. #77 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by opagain2017 View Post
    sunt singurul care crede ca Ellie arata ciudat in The Last Of Us part 2? arata ca un barbat de 25-30 de ani, nu ca o fata de 19 ani, e foarte ciudat, mi-a placut TLOU 1 dar daca asa arata Ellie, caracterul jucabil principal in TLOU2, eu imi bag picioarele in el de joc oricat de bun o sa fie, eu nu joc cu un caracter care arata ca un transgender
    Arata asa pentru ca este bi/lesbiana(din ce imi amintesc).

  18. #78 SP
    Junior Member opagain2017's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Nu crezi ca e normal ca lumea in care a crescut sa isi lase amprenta asupra ei?
    nu vad ce treaba are lumea cu anatomia speciei umane, corpurile feminine si cele masculine au diferite trasaturi, in primul rand, deja este ciudat ca trebuie sa joc ca o fata, dar acum trebuie sa joc ca o fata care arata ca un barbat?

    eu nu zic sa arate ca un super model, dar totusi, este chiar asa greu ca o femeie sa arata ca o femeie?
    Attached Images Attached Images med_gallery_29837_1794_85465.png

  19. #79 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Faci pe victima ca nu-ți place de Ellie, dar toți știm ca te-ai baga la un 3some cu ea si gagica-sa. Hai lasă-ne.

  20. #80 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Hai ca se alege praful de threadul asta...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 69 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts