Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 54 of 54

Thread: Recomandare jocuri PSP

  1. #41 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Pai cum ai vrea tu sa joci un Gta 4 sau Mafia 2 pe psp cand el nu poate suporta acele grafici.Pentru asta exista ps3/xbox360.Ajunge cu off-ul!Te rog, muta discutia in alta parte.

  2. #42 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by george_2002 View Post
    inca de la inceput pot spune ca ma declar un fan trist al consolei psp..si nu neaparat ca consola nu ar fi practica ci doar din postura de gaming...am tot citit de unele jocuri care sunt pe psp dar in mare parte si aici nu vreau sa jicnesc pe nimeni pt ca fiecare e cu gustul sau imi par foarte imbecile gen loco roco patapoane legouri si vesnicele sf-uri care ma scot din minti dea dreptul...consola e foarte utila dar moare lent pt ca nu se scot jocuri de calitate pt ea ...sunt si cateva jocuri care le-am jucat cu placere cum ar fi asasin creed gta liberty city the godfather thencu asasin call of duty medal of honor 1,2 ufc 2010 king kong brother in arms fight round 3 si ultimul god of war dar asta din plictiseala si de dragul graficii pt ca actiunea ma plictisea teribil si sf-ul dus la extrem rau de tot...deci dupa cum spuneam e pacat ca nu se scot mai multe jocuri cum ar fi mafia2 varianta psp apoi medal of honor ultimele tot pt psp si cate si mai cate lista ar putea continua, dar sincer cum apare un joc mai mult ca sigur e numai sf si chiar in mare parte sf dus spre extrem personaje gen desene animate de sincer chiar te dezgusta...
    daca si patapon e un joc imbecil atunci .... Asta sincer il consider al 3lea sau al 4lea cel mai bun joc pt psp din cauza ca e foarte original, distractiv si unic. Jocurile pt psp nu ies in evidenta din cauza graficii (deci nici nu are rost sa il compari cu un joc de ps3/xbox360... nici nu prea are logica sincer te astepti ca o consola lansata dinaintea celor mentionate si care e de 30 de ori mai mica decat acelea sa aibe grafica asemanatoare).

    Degeaba au grafica faina da au control aiurea sau poveste neinteresanta (GTA Vice city/Liberty City Stories, CoD si alte shootere pt psp).

    Recomand cu caldura Patapon 1,2 (si in curand 3), Loco Roco 1,2 , Exit (ala e un puzzle game cu adevarat provocator), Luminies si N+ pe langa clasicele jocuri Final Fantasy, Metal Gear Solid sau God of war.

  3. #43 SP
    Junior Member george_2002's Avatar
    Quote Originally Posted by HoTSaucE View Post
    Pai cum ai vrea tu sa joci un Gta 4 sau Mafia 2 pe psp cand el nu poate suporta acele grafici.Pentru asta exista ps3/xbox360.Ajunge cu off-ul!Te rog, muta discutia in alta parte.
    iti pot aduce un argument privind jocurile de mai sus care ai spus tu nu pot fi portate pe consola psp din cauza graficii...asa cum the godfather a fost portat cu succes pe consola si chiar si gta vyce city nu vad dc nu ar putea fi portate si cele enumerate de tine mai sus...dar in fine asta e alta discutie ce tine de interesul producatorilor fata de gamerii pt psp care sincer nu prea exista si aici iti dau dreptate se axeaza mai mult pe ps3 si xbox care normal sunt niste console jos palaria din punctul meu de vedere.Doar ca ceea ce vroiam eu sa subliniez era faptul ca nu vad rostul in materie de gaming a acestor console portabile atata timp cat sunt tratate cu foarte putina atentie de catre piata de gaming

  4. #44 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Caut un joc racing care sa aiba optiuni de tuning asemanatoare cu cele din Juiced 2.Ma refer la faptul ca as vrea sa pot muta abtibildurile unde vreau pe masina.Am mai incercat si Fast&Furious TD, dar m-a lasat cam rece.

  5. #45 SP
    Junior Member evok3r's Avatar
    midnight racing la remix ai incercat?

  6. #46 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Am incercat.Destul de frumos.M-am orientat spre Liberty City Stories momentan...

  7. #47 SP
    Junior Member nebunu1's Avatar
    Nu mai stiu ce sa joc pe psp.
    Ceva sfaturi de jocuri cu gameplay bun(2010-2011)

  8. #48 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Ce imi recomandati sa iau din pachetul Welcome Back Pack ? Thx .

  9. #49 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Eu as alege Pursuit Force si Killzone Liberation.

  10. #50 SP
    Member PumaS's Avatar
    Eu momentan pe psp ma joc :

    300 - March to glory


  11. #51 SP
    Member StarKiller's Avatar
    -GTA:Chinatown Wars
    -Gangs of London(parca ceva de genu)
    -Little Big Planet

  12. #52 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Assassins Creed Bloodlines suna bine.Nu l-am jucat.In rest pot sa iti recomand de minune Tekken 6, Gta Chinatown Wars, Juiced 2(o sa ai ceva de lucru la el), God of war(ambele) si eu joc pentru ca sunt fan, Nba 2k11.
    LE: Nu suna rau nici Star Wars The Force Unleashed care m-a impresionat in mod deosebit.

  13. #53 SP
    Member kaoru's Avatar
    Patapon, Tekken, Final Fantasy VII, Final Fantasy Crysis Core, Dissidia, FF VIII (pe care le joc) si stiu ca aparuse pe PSN si Vagrant story care mi-a placut foarte tare pe PS.
    A si Soul Reaver.

  14. #54 SP
    Junior Member Rad00's Avatar
    Quote Originally Posted by evok3r View Post
    midnight racing la remix ai incercat?
    Vai , este superjoc , il am pe psp , aproape am ajuns in tokyo xD

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Recomandare scaun jocuri By apbaciu in forum Console Club
    Replies: 98 Last Post: 23-07-2020, 18:01
  2. Recomandare Jocuri By apbaciu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 25-09-2008, 11:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts