Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: God of War 3

  1. #1 SP
    Junior Member nomad171832's Avatar

    God of War 3

    Salut..baietii, va intreb ceva..ar trebui sa ma astept la un God of War 3 pt psp sau va fi doar pentru PS3? Astept raspunsurile voastre

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Doar pe PS3.

  3. #3 SP
    Junior Member nomad171832's Avatar
    ahhh..nasol...dupa ce am jucat gow 2, chiar asteptam urmatorul joc..se pare ca nu voi avea parte de placerea de a juca gow 3

  4. #4 SP
    Senior Member mark's Avatar

    Re: God of War 3

    Nu fiti siguri. Posibil insa sa apara pe PSP alta varianta de Gow, nu 3 neaparat. Nu cred ca Sony n-o sa vrea sa mai scoata bani si de pe PSP chiar daca se modeaza.

  5. #5 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Nu fiti siguri. Posibil insa sa apara pe PSP alta varianta de Gow, nu 3 neaparat. Nu cred ca Sony n-o sa vrea sa mai scoata bani si de pe PSP chiar daca se modeaza.
    momentan nu stim nimic de vreun God of War Chains of Olympus 2 , asa ca nu putem decat spera ca o sa anunte Sony un nou GoW la E3 sau TGS sau alt eveniment de genul (desi sincer ma indoiesc ) . Da hey , speranta ultima moare .

  6. #6 SP
    Junior Member nomad171832's Avatar
    mark...din cate stiu, psp-urile noi din magazine nu se pot moda...dak nu ai versiune de soft 5.05 maxim, nu il poti moda...inca..eu chiar sper sa apara gow 3...intre timp, pls, imi spuneti niste jocuri faine de psp? ceva gen assassins creed, avatar..imi plac in special rpg-urile.

  7. #7 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Wait and see!

  8. #8 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Yeah...wait and see...Uite-te la topic best games 2009-2010 pentru jocrui bune,si ai acolo o lista cu jocurile care vor aparea in 2010-2011,insa nimic despre un GOW nou.Eu inca sper,dar ceva imi spune ca astept in zadar....

  9. #9 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Dungeon Siege Throne of Agony

  10. #10 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by parcel View Post
    Yeah...wait and see...Uite-te la topic best games 2009-2010 pentru jocrui bune,si ai acolo o lista cu jocurile care vor aparea in 2010-2011,insa nimic despre un GOW nou.Eu inca sper,dar ceva imi spune ca astept in zadar....
    Asta pt ca Sony n-a scos INCA nici un cuvant despre partea a doua a GOW pe PSP. Again, wait and see.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 19-04-2012, 12:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts