Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: Jocuri Ps3 De Colectie

  1. #1 SP
    007
    Banned 007's Avatar

    Question Jocuri Ps3 De Colectie

    Salut,
    Dupa cum observam, am deschis acest theard in scopul celor mai bune jocuri ps3 inventate. Ce jocuri aveti acasa si nu va despartiti de ele? Ce jocuri v-au tinut cel mai mult lipiti de televizoare? Ce jocuri merita banut cu banut, aici vorbind de exclusivitati si nu numai!Ce jocuri doriti sa achizitionati in viitor? Ce Jocuri v-au dezamagit dupa primul minut? Astept pareria fiecaruia! Daca mai este un theard de genul asta va rog sa ma avertizati!

  2. #2 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Pentru mine seria God of War merita fiecare banut.
    Legat de cel mai bun joc, nu cred ca exista asa ceva, pentru ca depinde de preferintele fiecaruia.
    Mie personal imi placa GTA 4,e fun si te tine destul in fata tv-ului.Am destule jocuri de PS3 si nu numai,dar nu pot spune ca sunt dezamagit de vreunul dintre ele.

  3. #3 SP
    007
    Banned 007's Avatar
    Si eu sunt de acord cu tine!

  4. #4 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Sunt o groaza de jocuri faine iesite pt ps3 si nu numai, hai sa iti zic niste titluri ce le-am jucat si m-au dezamagit tare. Ar fi vorba de Haze Si Damnation, am jucat zeci de titluri si mi-au placut la nebunie chiar si jocuri criticate cum ar fi Kane and Lynch dar astea 2-a din punctul meu de vedere sunt esecuri totale. Acuma niste titluri ce nu trebuiesc in nici un caz ratate ar fi Uncharted, Killzone 2, Dead Space, Heavenly Sword, MGS4. Lista ar putea fi foarte lunga, acuma fiecare cu preferintele lui.

  5. #5 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    resistance,killzone,duty ..............

  6. #6 SP
    Senior Member mark's Avatar
    God of War 1,2, 3-pe viitor.

  7. #7 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Din mai multe jocuri care mi-au trecut prin mana, singurul de care mi-a parut rau ca l-am dat si m-am dus din nou in magazin sa-l cumpar a fost Uncharted. De asemenea nu stiu daca m-as incumeta sa ma despart de Demon's Souls.

  8. #8 SP
    Member slabunator's Avatar
    Pana acum ar fii cam asa MGS4, Uncharted, GTA4,LBP, Cod WaW,Killzone2, SF4,RE5 si skate2(un joc foarte underrated, eu nici nu am fost fan al skate-ului i pana nu cand l-am jucat)

    Astept cu mare interes Modern Warfare 2, Uncharted2, Tekken 6, Gran Turismo 5, The Last Guardian( Ico, Shadow of the Colossus "sequel") God of War 3, Castlevania Lords of Shadow, FF13, FF13 Versus.

    Jocuri care sa ma fii dezamagit foarte tare nu cred ca au fost.

  9. #9 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Tekken , Uncharted , Resistance , Metal Gear Solid , Killzone 2 ,God of Wars si sa nu uit...inFamous

  10. #10 SP
    Member taz@'s Avatar
    ca si jocuri exclusive:Metal Gear Solid 4(l-am terminat de vreo 5 ori),Killzone 2,Uncharted,InFamous,Resistance 1 2,Ratchet&Clank:TOD QFB,Little Big Planet,Ninja Gaiden Sigma(cam greut dar action cat cuprinde),Lair(odata cu update-ul e foarte bun jocul....parerea mea),Heavenly Sword(cam scurt dar fun factor-ul e de 5*)Formula 1:CE,Folklore(trist ca nu prea e apreciat,pt mine e in top 5 cele mai bune jocuri pe care le-am jucat,daca nu il aveti si vreti un action/rpg unic luati-l fara ezitare),Motorstorm 1 2(super tare in MP),Warhawk(la fel),HAZE(ciudat dar chiar mi-a placut jocul),GT5 Prologue

    ce jocuri astept.......Uncharted 2,Ratchet&Clank:A crack in time,God Of War 3,MAG,Heavy Rain,Mod Nation Racers,GT5,Ninja Gaiden Sigma 2,Quantum,White Knight Chronicles

    Alte pareri despre jocurile astea?

  11. #11 SP
    Member zaice's Avatar
    Seria God of War clar si pentru mine,si seria Devil May Cry dar si seria Ratchet and Clank

  12. #12 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Seria God of War , Grand Turismo (abea astept sa apara 5 ) , MGS 4 , GTA 4 , Little Big Planet , Shadow of the Collosus si toate Final Fantasy-urile aparute si care o sa apara pentru PS3 (ca de aparut pe 2 nu cred ca o sa mai apara )

  13. #13 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    ca si jocuri exclusive:Metal Gear Solid 4(l-am terminat de vreo 5 ori),Killzone 2,Uncharted,InFamous,Resistance 1 2,Ratchet&Clank:TOD QFB,Little Big Planet,Ninja Gaiden Sigma(cam greut dar action cat cuprinde),Lair(odata cu update-ul e foarte bun jocul....parerea mea),Heavenly Sword(cam scurt dar fun factor-ul e de 5*)Formula 1:CE,Folklore(trist ca nu prea e apreciat,pt mine e in top 5 cele mai bune jocuri pe care le-am jucat,daca nu il aveti si vreti un action/rpg unic luati-l fara ezitare),Motorstorm 1 2(super tare in MP),Warhawk(la fel),HAZE(ciudat dar chiar mi-a placut jocul),GT5 Prologue

    ce jocuri astept.......Uncharted 2,Ratchet&Clank:A crack in time,God Of War 3,MAG,Heavy Rain,Mod Nation Racers,GT5,Ninja Gaiden Sigma 2,Quantum,White Knight Chronicles

    Alte pareri despre jocurile astea?

    mi-am facut si eu un trophy card

  14. #14 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu mai puneti jocuri de PS2 pentru ca titlul threadului este "jocuri PS3 de colectie"

    Personal consider must-have urmatoarele jocuri: Bioshock, MGS4, Killzone 2, Resistance 1&2, Uncharted, Ratchet and Clank, COD 4&5, Assassins Creed
    Din ce urmeaza sa apara: Uncharted 2, Final Fantasy 13&14&Versus 13, GT5, GOW3, Heavy Rain, Ratchet and Clank A Crack in Time

  15. #15 SP
    Member taz@'s Avatar
    ca si jocuri multiplat:Resi 5,UT3,serile Tom Clancy's Vegas si Advanced Warfighter,Fight Night,The Darknes,GTA 4(must have),COD 4,5...,Burnout Paradise,Far Cry 2,Dead
    Space,GRID,Dirt,Bioshock,FEAR,Mirror's Edge,Red Faction Guerrila,Prototype,Fallout 3,TES 4blivion,Prince Of Persia



  16. #16 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    taz@ nu-ti pune trophy cardul in fiecare post, se vede urat. oricum bine ai venit pe forum, ai o colectie frumoasa de jocuri.

  17. #17 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    taz@ nu-ti pune trophy cardul in fiecare post, se vede urat. oricum bine ai venit pe forum, ai o colectie frumoasa de jocuri.
    dap ai dreptate ms de sfat de primire si de apreciere ma bucur ca am gasit si eu un forum kalumea pt jocuri!:X:X:X

  18. #18 SP
    007
    Banned 007's Avatar
    Hei, hei!!! Ce faceti pe theardul meu?

  19. #19 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Quote Originally Posted by 007 View Post
    Hei, hei!!! Ce faceti pe theardul meu?
    Ai acte pe el? Onntopic:Seria Resistance,Seria Ratchet and Clank,Uncharted(in curand 2-ul),seria Call of Duty..

  20. #20 SP
    007
    Banned 007's Avatar
    Nu, dar din moment ce eu l-am deschis il consider al meu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts