Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 45

Thread: Campionat TOP SPIN 3 PS3

  1. #1 SP
    Member Arslany's Avatar

    Campionat TOP SPIN 3 PS3

    Salutare.
    Dupa cum bine stiu fanii tenisului, cel mai nou joc sportiv legat de acest sport este cel creat de 2K Sports, anume Top Spin 3.
    Acesta a fost lansat vara aceasta=> A fost destul timp sa fie cumparat de cel putin 8 oameni.
    Am decis sa organizez campionatul acum pt. ca lumea sa fie obisnuita cu jocul cand ii dam drumul.

    Campionatul incepe pe data de 24 Octombrie 2008.

    Regulile campionatului.

    1.Jucatorul gazda sa fie punctual si corect.
    2.Se va juca un singur meci, un singur set.
    3.Nu se vor aduce jigniri la adresa vreunuia dintre adversari.
    4.Scorul meciului se va trimite apasand pe "trimite rezultatul" aflat pe pagina 3.
    5.Fiecare dintre voi sa fie prezent la ora limita de jucare a meciurilor(aceasta va fi precizata cand incepe campionatul).
    6.Jucatorul care nu e prezent pana in ora limita, pierde meciul cu 6-0.
    7.Fara jigniri.In cazul in care cineva jigneste, va fi eliminat, victoria fiind adusa oponentului direct.
    8.Platforma pe care se va juca va fi doar PlayStation 3.
    9.Meciurile se joaca in weekend.

    Va astept.
    Dupa modelul lui Spike, la inscrieri va rog sa precizati PSN ID-ul, ID-ul de messenger sau eventual Skipe, fara nr de telefon. Daca jucatorul nu poate fi gasit pe forum, ID-ul de messenger sau consola, pierde meciul.

    "New balls please."

  2. #2 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    i'm in!...desi ma indoiesc ca vom gasi inca 6

    propun 6 games / 3 sets / super tie-break

  3. #3 SP
    Member felixxx's Avatar
    ma bag si eu dar imi e teama ca nu gasesti destui jucatori.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bafta la campionat guys. Nu am jocul... ca as fi incercat sa va incurc si eu (desi eu si tenisul, baba si mitraliera)

  5. #5 SP
    Member Arslany's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    propun 6 games / 3 sets / super tie-break
    Probabil ca unii nu au timp sa joace atata.
    Maximul care il pot oferi e cel mai bun din 3 seturi(primul la 2).

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    desi eu si tenisul, baba si mitraliera
    Nici eu nu joc prea bine, stai linistit... Cred ca voi lua bataie de la toti, dar joc de placere.

  6. #6 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Top Spin 3 va fi cadoul meu de Craciun. Imi place jocul. Mai stai un pic si o sa te omor online. Dar sa-mi spui daca are lag.

  7. #7 SP
    Member Arslany's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Top Spin 3 va fi cadoul meu de Craciun. Imi place jocul. Mai stai un pic si o sa te omor online. Dar sa-mi spui daca are lag.
    Lag inseamna sacadare?
    Te referi daca are lag in conexiunea cu mine sau daca are lag online-ul de fel?

  8. #8 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Lag inseamna lag.
    Chifteluta intreaba daca jocul e bine optimizat pentru jocul online, daca are netcode-ul bun.

    Sry ca sunt carcotas, dar regulile ar trebui revizuite putin.

    1.Jucatorul gazda sa fie punctual si corect. Ambii trebuie sa fie corecti, nu doar gazda
    2.Se va juca un singur meci, un singur set.[/B]Cam putin un singur set, cine serveste primul are avantaj[/B]
    3.Nu se vor aduce jigniri la adresa vreunuia dintre adversari. Putini au headset, deci mi-e greu sa cred ca va incepe cu jigniri lumea
    4.Scorul meciului se va trimite apasand pe "trimite rezultatul" aflat pe pagina 3.
    5.Fiecare dintre voi sa fie prezent la ora limita de jucare a meciurilor(aceasta va fi precizata cand incepe campionatul).
    6.Jucatorul care nu e prezent pana in ora limita, pierde meciul cu 6-0. 5 si 6 trebuiesc reunite intr-o singura regula
    7.Fara jigniri.In cazul in care cineva jigneste, va fi eliminat, victoria fiind adusa oponentului direct. am un sentimet de deja-vu
    8.Platforma pe care se va juca va fi doar PlayStation 3. pai cineva vrea sa joace xbox-ps3?
    9.Meciurile se joaca in weekend.poate cineva n-are timp sa joace in weekend si vrea sa dispute in alta zi, la invoiala cu adversarul din etapa aia

  9. #9 SP
    Member Arslany's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    8.Platforma pe care se va juca va fi doar PlayStation 3. pai cineva vrea sa joace xbox-ps3?
    9.Meciurile se joaca in weekend.poate cineva n-are timp sa joace in weekend si vrea sa dispute in alta zi, la invoiala cu adversarul din etapa aia
    Bun...
    8. Regulile au fost copiate de pe site. Daca cineva da din intamplare de site-ul de pe cabanova si el are top spin 3 de 360 se convinge ca nu are ce cauta in campionat dupa regula 8.
    9.Imi va spune cu 2 zile inainte, daca nu, joaca in weekend.

    Sper ca nu mai ai nelamuriri...

  10. #10 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Quote Originally Posted by Arslany View Post
    Te referi daca are lag in conexiunea cu mine?
    Da, cum a zis si Taw, adica daca vreau sa joc cu tine online pot sa joc cursiv, fara intreruperi, sau stau dupa o minge cateva secunde si-mi ingheata imaginea pana se hotaraste conexiunea sa comunice cu noi. Ca exemplu la 20 de jocuri FIFA 2009 dau de cate unu' cu care joc aproape pe poze. In rest merge perfect.

  11. #11 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    ceva noutati?

  12. #12 SP
    Member Arslany's Avatar
    Pana nu se mai inscriu, nu.
    Dar putem face amicale. ID Y!Messenger: arslan_avensys .

  13. #13 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    Am comandat si eu top spin pe acest forum si il astept saptamana viitoare.
    Poate o sa mai apara si altii intre timp.

    id ady_cluj

  14. #14 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    gata il am

    cine vrea sa facem o partida online ady_cluj
    sunt incepator bineinteles

  15. #15 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    mai colegi de forum
    nu mai joaca nimeni acest joc?
    m-am saturat sa joc cu americani si mai stiu eu ce natii

    nu va place sportul?

  16. #16 SP
    Member DraZziW's Avatar
    nu sunt chiar on-topic, dar m`as baga la un turneu de fifa, cu siguranta vor fi destui.

  17. #17 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    esti chiar offtopic
    este topic de fifa unde poti posta

    mai lasati loc si altor sporturi nu doar fotbalului ca ne-am saturat de la stirile sportive

  18. #18 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Eu m-am apucat de Top Spin 3, dar abia am facut cateva meciuri, nu stiu daca sunt pregatit pt. online.

  19. #19 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    pai ar fi o idee buna sa te apuci de online
    asa vei prinde mai repede experienta

    oricum te astept pe tine si cine mai joaca acest joc

  20. #20 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    va astept diseara pe la 22:00 sa facem cateva meciuri

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts