Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Cum descarc un joc pe 2 console?

  1. #1 SP
    Member dorin_star's Avatar

    Exclamation Cum descarc un joc pe 2 console?

    Am un prieten care si-a achizitionat acum cateva zile o consola ps3 .am fost la el l-am i-am facut cont ,setarile la net,theme ....etc.Eu am cumparat de pe PSN BATTLEFIELD 1943 el si-a luat unu cu masini Cars...(nu e relevant).Am auzit la cineva ca daca itzi cumperi un addon la un joc potzi sa te loghezi nu stiu cum dupaia cu contul tau de pe alta consola si sa-l descarci si in a doua consola. Intrebarea mea suna asa: Ce pot face sa-i descarc si prietenului meu BATTLEFIELD 1943 fara sa-l mai platesc o data? SE POATE? explicati-mi si mie va rog frumos.

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Faci un cont nou pe consola pe care te loghezi cu userul tau. Intri pe PS Store->downloads->dai download la BF 1943.

  3. #3 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Am incercat sa ma loghez aseara cu adresa mea de email si parola dar nu ma lasa de pe consola lui.

  4. #4 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Trebuie sa faci un user nou de ps3 pe consola lui la care te vei loga cu email si parola ta, nu incerca sa bagi datele tale pe userul creat si folosit de el, fa altul nou.

  5. #5 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Trebuie să creezi mai �nt�i un user local nou (din meniul din st�nga), şi abia apoi introduci la PSN adresa ta de mail şi parola.
    LE: Hehe Srachi, mi-ai luat-o �nainte cu c�teva secunde.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Istoria ta in materie de console (cum ai devenit jucator pe consola) By rodarkone in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 141 Last Post: 12-07-2020, 20:25
  2. Cum sa păstrăm colecția de jocuri și console By eastbason in forum Console Club
    Replies: 16 Last Post: 11-11-2014, 23:09
  3. Replies: 47 Last Post: 08-11-2013, 21:38
  4. Cum ma conectez/joc multiplayer pe ps2? By ShadowXDarK in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 3 Last Post: 05-07-2010, 19:50
  5. Replies: 17 Last Post: 14-09-2008, 19:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts