Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 32 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 632

Thread: LA Noire

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    LA Noire

    Anuntat la E3 2005, LA Noire este produs de RockStar Games, creatorii seriei GTA, si va fi lansat pe PS3 in cursul acestui an. Luna viitoare vom avea parte de informatii noi despre joc.

    Rockstar: LA Noire getting cover story reveal next month
    Attached Images Attached Images la-noire.jpg

  2. #2 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    only ps3?

  3. #3 SP
    Member Painkiller's Avatar
    hell yeah!

  4. #4 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    RockStar fac un joc exclusiv PS3? e greu de crezut... maybe timed exclusive.

  5. #5 SP
    Member Painkiller's Avatar
    si agent e facut tot de rockstar si o sa fie tot ps3 exclusive.

  6. #6 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  7. #7 SP
    Member Painkiller's Avatar
    nu stiu de ce imi pare cunoscut linkul asta.

  8. #8 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  9. #9 SP
    Member Asghaar's Avatar
    suna interesant conceptul+gameplay,iar perioada respectiva 40 -50 e preferata mea

  10. #10 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  11. #11 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  12. #12 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    RockStar fac un joc exclusiv PS3? e greu de crezut... maybe timed exclusive.
    not anymore . Azi au declarat ca va aparea si pe xbox 360 .
    L.A. Noire Info Finally Coming, Now Multiplatform on VGChartz.com

  13. #13 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by Painkiller View Post
    si agent e facut tot de rockstar si o sa fie tot ps3 exclusive.
    L.A Noire nu e facut de Rockstar Games.

  14. #14 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Alta exclusivitate cu potential pierduta de Sony. Cred ca asa se va intampla si cu Agent.

  15. #15 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Mda... Cam dezamagit de Sony, mi se pare ca-i doare undeva de exclusivitati.
    Macar Agent sa ramana exclusivitate.

  16. #16 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Mda... Cam dezamagit de Sony, mi se pare ca-i doare undeva de exclusivitati.
    Macar Agent sa ramana exclusivitate.
    cred ca ii doare pe cei de la sony de exclusivitati , da nu stiu daca o sa se vanda bine sau nu (cum a fost cu Uncharted sau killzone 2 ) ca daca ar stii ca o sa le aduca o gramada de bani atuncea sigur s-ar implica mai mult . Si daca Microsoft a facut o oferta super celor de la Rockstar/Team Bondi atuncea ce puteau face cei de la sony ?
    BTW si eu cred ca o sa se petreaca aceeasi chestie si cu Agent . Nu stiu de ce da am o presimtire (in ultimul timp au cam pierdut exclusive-uri FF 13 , Quantum Theory , La Noir etc )

  17. #17 SP
    Member Execitor's Avatar
    Eu cred ca in procent de 80% si cu Agent se va intampla la fel... Jocul este foarte frumos, o combinatie intre mafia, saboteur si godfather. Jocurile acestea sunt foarte reusite. O data de lansare ceva ? Din cate am auzit sa tot amanat..

  18. #18 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    cred ca ii doare pe cei de la sony de exclusivitati , da nu stiu daca o sa se vanda bine sau nu (cum a fost cu Uncharted sau killzone 2 ) ca daca ar stii ca o sa le aduca o gramada de bani atuncea sigur s-ar implica mai mult . Si daca Microsoft a facut o oferta super celor de la Rockstar/Team Bondi atuncea ce puteau face cei de la sony ?
    BTW si eu cred ca o sa se petreaca aceeasi chestie si cu Agent . Nu stiu de ce da am o presimtire (in ultimul timp au cam pierdut exclusive-uri FF 13 , Quantum Theory , La Noir etc )
    Atat timp cat semnezi un contract de exclusivitate, nu poti pierde exclusivitatea, decat daca renunti la ea. Cum sa nu aduca profit? Reactia publicului a fost una cat se poate de buna.

  19. #19 SP
    Member Asghaar's Avatar
    oricum exclusivitate sau nu sa speram ca jocul va fi extraordinar,iar dc de el se pot bucura si "fratii nostri de peste prut cu xbox 360" - atunci no problem with me

  20. #20 SP
    Senior Member erik95's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 32 1 2 3 11 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts