Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 40

Thread: Need for Speed - Undercover

  1. #1 SP
    Banned nurv's Avatar

    Need for Speed - Undercover

    Cum e versiunea de NSF Undercover? Cum se misca, cum arata, cum merge, cum va place. Pe PC e un dezastru total, merge prost si pe PC-uri foarte puternice si arata penal. Cum e versiunea de PS3?

  2. #2 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  3. #3 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Pe ign a luat nota 4, cam asa ceva. Daca zici ca e oribil pe pc probabil asa e si pe console.

  4. #4 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    PS2 - praf.Culorile sunt foarte nasole
    PSP - e ok pana acum
    PC - inca nu l-am incercat ca nu am spatiu.Ma astept la o grafica mai buna
    Muzica imi place.
    Mi se pare usor.

    Midnight Club e peste.Free room-ul ala face tot jocu,plus misiunile.

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vai de capul lor... acum inteleg de ce nici macar demo nu au scos...
    Cred ca vor sa infunde atat de rau seria NFS incat sa ajungem sa uram numele asta. Se vor chinui mult sa aduca numele asta in lista jocurilor auto...

    P.S. Vorbesc strict din ce-am vazut pe net... ca demo n-am...

  6. #6 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by bitza2408 View Post
    PS2 - praf.Culorile sunt foarte nasole
    PSP - e ok pana acum
    PC - inca nu l-am incercat ca nu am spatiu.Ma astept la o grafica mai buna
    Muzica imi place.
    Mi se pare usor.

    Midnight Club e peste.Free room-ul ala face tot jocu,plus misiunile.
    pe PC nu o sa vezi grafica mai buna, ca nu e..
    si pe IGN spun ca e prea usor.
    nu stiu, mie din toate NFS-urile mi-a placut la nebunie Most Wanted si Underground 2.

    Ok, deci o sa-mi iau GRID pe ps3.

  7. #7 SP
    Member DraZziW's Avatar
    Cred ca un sg om a lucrat la jocul asta ca mie imi arata 90% a NFS Most Wanted, doar cu masini noi si un pic mai neinteresant. L-am jucat 15 min pe pc si l`am sters; nici vb sa`l cumpar pt ps3

  8. #8 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    eu mi-am facut comanda pentru ps3
    in cateva zile imi ajunge
    mai naspa ca pe pc nu cred ca poate fi

  9. #9 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    pe PC nu o sa vezi grafica mai buna, ca nu e..
    si pe IGN spun ca e prea usor.
    nu stiu, mie din toate NFS-urile mi-a placut la nebunie Most Wanted si Underground 2.

    Ok, deci o sa-mi iau GRID pe ps3.
    U2 si MW cele mai reusite .

  10. #10 SP
    Junior Member mwscoofield's Avatar
    Quote Originally Posted by DraZziW View Post
    Cred ca un sg om a lucrat la jocul asta ca mie imi arata 90% a NFS Most Wanted, doar cu masini noi si un pic mai neinteresant. L-am jucat 15 min pe pc si l`am sters; nici vb sa`l cumpar pt ps3
    Da...si mie mi se pare ca e un Most Wanted 2 cu grafica buna dar cu foarte multe alte problema care nu pot fi corectate ...

  11. #11 SP
    Banned nurv's Avatar
    Nu cred ca e mai "naspa" ca pe PC, eram curios daca pe PS3 i-au acordat mai multa atentie. Imi permit sa pun ca atasament o poza pusa de un coleg forumist de pe ComputerGames.ro... asa un screen-shoot din versiunea de PC, intr-una din cele mai oribile locatii din acest joc "super meseriash". Bataie de joc. Uitati-va la camion.

    Flatout UC pe xbox si Burnout Paradise / Motorstorm 2 pe PS3 sunt fara termen de comparatie fata de acest gunoi de joc. Probabil de aia nu a avut nici un demo macar. Iti dai seama cei care au dat banii pe el bazandu-se pe trailerele cinematice ce injura in acest moment? Ia comparati, trailerul cu poza hmmm....? Gametrailers.com - Need for Speed: Undercover - Review HD
    Attached Images Attached Images nfs.jpg

  12. #12 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hai mai tphase, de ce esti rau? Mi se pare revolutionar camionul cu.. roti patrate. Nu rotunde, nu ovale ci patrate What can be more squishy than that? Compara, totusi masina cu acelasi model din Prostreet. Nu cred ca au adaugat mai mult de 200 poligoane...

  13. #13 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Hai mai tphase, de ce esti rau? Mi se pare revolutionar camionul cu.. roti patrate. Nu rotunde, nu ovale ci patrate What can be more squishy than that? Compara, totusi masina cu acelasi model din Prostreet. Nu cred ca au adaugat mai mult de 200 poligoane...
    Au luat poligoane de la camion si au adaugat la masina... mda... Bag pariu ca in urmatorul NFS nu va mai fi camionul deloc [nu vor mai ramane poligoane]

  14. #14 SP
    Member DraZziW's Avatar
    ahahaha cum arata camionu' )

  15. #15 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by tphase View Post
    Nu cred ca e mai "naspa" ca pe PC, eram curios daca pe PS3 i-au acordat mai multa atentie. Imi permit sa pun ca atasament o poza pusa de un coleg forumist de pe ComputerGames.ro... asa un screen-shoot din versiunea de PC, intr-una din cele mai oribile locatii din acest joc "super meseriash". Bataie de joc. Uitati-va la camion.

    Flatout UC pe xbox si Burnout Paradise / Motorstorm 2 pe PS3 sunt fara termen de comparatie fata de acest gunoi de joc. Probabil de aia nu a avut nici un demo macar. Iti dai seama cei care au dat banii pe el bazandu-se pe trailerele cinematice ce injura in acest moment? Ia comparati, trailerul cu poza hmmm....?HD[/url]
    eu am facut comanda la nfs ?probabil o sa regret ca in schimbu lui nu am luat resistence

  16. #16 SP
    Manager paul's Avatar
    Da cancel la order.

  17. #17 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Arata groaznic. Eu nici macar nu m-am uitat la trailere dupa ce am jucat ProStreet.

  18. #18 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Cati dintre cei care spun ca "arata groaznic" au jucat jocul intr-adevar pe consola.
    Lasati PC-ul ca de acolo nu vin banii si nu m-ar mira sa nu fie chiar o portare PS2.

    Astept sa vina cineva care l-a jucat pe Xbox360/PS3. Eu nu bag asa ceva in consola oricum ar fi, nu e ca si cum as fi fanboy.

  19. #19 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Jocul asta nici nu trebuia adus in discutie. Ma intreb daca se gasesc mai mult de 3-4 oameni de pe forum sa dea bani pe el.

  20. #20 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    OK, atunci hai sa discutam numai despre jocuri care au luat note peste 9. Restul nu ne merita timpul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Need for speed undercover By sensamur in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 6 Last Post: 11-10-2010, 19:41
  2. Need For Speed: Undercover Videos By zNowkid in forum Videos
    Replies: 26 Last Post: 18-11-2008, 22:38
  3. Need for Speed Undercover, 3 New Screens By Max in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 12-09-2008, 22:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts