Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 12 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 237

Thread: GT5 Photos Collection

  1. #121 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    2 mici proiecte pe seara asta
    Attached Images Attached Images ahrweiler-winter_1.png kyoto-gion_7.png

  2. #122 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Bravo, mi-ai luat-o inainte cu proiecte de genul asta promit ca nu ma las mai prejos la urmatorul. Deocamdata sunt prea captivat de volan ca sa mai fac altceva

  3. #123 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Un proiect nou.

    Ferrari 599 GTB Fiorano. Astept pareri
    Attached Images Attached Images toscanatarmac3c.jpg toscanatarmac4.jpg toscanatarmac5.jpg toscanatarmac6.jpg toscanatarmac8.jpg toscanatarmac9.jpg toscanatarmac10.jpg toscanatarmac11.jpg toscanatarmac13.jpg

  4. #124 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Am si eu o rugaminte, cand puneti poze pe forum, folositi functia aia de Attachment. Nu ca n-ar fi distractiv sa mi se deschida pagina de forum si sa vad un mare pixel pentru ca e pusa pe pagina o poza la rezolutie de print...

  5. #125 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    ok, dar exagerezi. nu sunt atat de mari pe forum. au si un tab deasupra ca sa le vezi full. Altfel nu iti ocupa toata latimea monitorului. Chiar si pe mobil poti sa vizualizezi. Cred ca ar fi mai interesanta galeria daca am putea urca o poza sa se vada mai mare, sau sa se creeze ceva topicuri separate, cu calificative, ceva in genul gtplanet. Multumesc si imi cer scuze daca ti-am deranjat ochiul

  6. #126 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pana se incarca poza, ca sa o faca thumbnail dureaza ceva vreme. Si in tot acest rastimp stau si scrollez de ma apuca gaia. Nu toti avem net de mii de mega pe secunda... Pentru astia mai amarati exista functia de atasament, de ce sa nu o folosim?

  7. #127 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Inca un set
    Attached Images Attached Images ahrweiler-street.jpg alaska-snow-.jpg chamonix-main.jpg circuit-de-la-sarthe-2009.jpg kyoto-gion.jpg lucerne-chapel-bridge.jpg red-bull-hangar-7.jpg red-bull-hangar-7_1.jpg san-gimignano-town-square.jpg superspeedway-indy.jpg toscana-tarmac-.jpg san-gimignano-town-square_1.jpg

  8. #128 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Imi place mult cea cu Maserati si interiorul Californiei.

    Pun si trei poze mari care mi-au placut mult (sorry) din colectie apoi adaug si eu cateva atachments (:0 cu dedicatie pt Grey) cu masina preferata de WTCC Bmw M3 GTR Race Car. Am luat si varianta de ETCC dar inca nu am jucat nimic cu ea.
    Attached Images Attached Images cape-ring_1.jpg cape-ring_6.jpg cape-ring_5.jpg cape-ring_4.jpg cape-ring_3.jpg cape-ring_2.jpg nuerburgring-nordschleife_32.jpg nuerburgring-nordschleife_33.jpg nuerburgring-nordschleife_36.jpg nuerburgring-nordschleife_30.jpg

  9. #129 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    revin ....Pun si trei poze care mi-au placut mult din colectie.
    Prima e cu M3 GTR RC pe Nurburgring ..., urmatoarele 3 sunt cu o mica bestie de 300 cp (Bmw 2002 Turbo '73) iar poza nr.5 cu o Mazda vopsita intr-o culoare violet speciala.
    Attached Images Attached Images nuerburgring-nordschleife_34.jpg nuerburgring-nordschleife_27.jpg nuerburgring-nordschleife_26.jpg nuerburgring-nordschleife_25.jpg tsukuba-circuit.jpg ahrweiler-town-square_1.jpg

  10. #130 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Stii cum esti tu cosmin, iti postez un sfat, te ratoiesti. In loc sa zici mersi ca nu te-am rugat in calitate de moderator tu mi te sui in cap, pai e frumos asa?
    Si daca te uiti matale atent, pozele sunt atasate fix in ordinea numelor din fisier.

  11. #131 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    urmareste cineva galeriile foto de pe GTplanet ? unele poze sunt extraordinar de bine facute. Nu mai faci diferenta intre realitate si joc.

  12. #132 SP
    Junior Member 525rci's Avatar
    salut si bine v-am gasit. partea de foto din GT5 mi se pare deosebita si de fiecare data cand termin de jucat mi se pare foarte relaxant sa trag cateva cadre. nu va mai plictisesc si va atasez 4 poze, sper sa va placa.
    Attached Images Attached Images c63-drift.jpg m5-plane.jpg gallardo-hotel.jpg 458-italia-spate.jpg

  13. #133 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Bine ai venit. Felicitari pentru poze. Cred ca la poza cu C63 mergea mai bine un panning setat pe valoarea 3, ii dadeai mai mult dinamism pozei. Si shutter speed-ul setat pe minim in cazul asta da niste efecte frumoase

  14. #134 SP
    Member dayday's Avatar
    scuze de off dar de unde aveti atatia banii ? de va luati asa masini periculoase ? olaruadrian psn daca vreti sa jucam...eu am doar cateva masini mai obosite

  15. #135 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by dayday View Post
    scuze de off dar de unde aveti atatia banii ? de va luati asa masini periculoase ? olaruadrian psn daca vreti sa jucam...eu am doar cateva masini mai obosite
    1. Strangi o suma decenta de credite ~ 1 mil (faci seasonal events)
    2. Iti trebuie sa ai 2 conturi de PSN pe ps3 (le faci friends unul cu altul)
    3. Introduci in PS3 un Usb Stick
    4. Inainte sa intri in GT5 , mergi la Game Saves > GT5 > Copy pe Usb Stick
    5. Intri in GT5 iti cumperi o masina in limita sumei de credite care o ai
    6. O trimiti la un "friend" fiind contul nr. 2
    7. Dai quit game
    8. Mergi la Game Saves > Usb Sick > Copy Gt5 save
    9. Intrati pe contul 2 si trimitei masina catre contul 1
    9. Voila , ati cumparat o masina si aveti aceleasi credite

    Puteti trimite doar o masina/zi catre un prieten si 5 items (gen turbo stages, racing soft tires , etc)
    Indicat ar fi ca odata ce ati cumparat masina (si inainte de a o trimite catre contul 2) sa ii faceti si toate upgrade-urile daca tot sunt "gratis"

  16. #136 SP
    Member dayday's Avatar
    multumesc apropo daca are cineva si imi poate trimite o masina japoneza fabricata inainte de 79...

  17. #137 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Mai pun si eu cateva
    Attached Images Attached Images ahrweiler-town-square.jpg bern-marktgasse.jpg cape-ring-south.jpg cape-ring-south_1.jpg high-speed-ring.jpg high-speed-ring_1.jpg lucerne-chapel-bridge.jpg red-bull-hangar-7.jpg siena-piazza-del-campo.jpg siena-piazza-del-campo_1.jpg special-stage-route-7.jpg special-stage-route-7_1.jpg

  18. #138 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Fiat Nuova 500.
    86 hp, 473 kg.
    200 km/h.
    Attached Images Attached Images nuerburgring-gp_f.jpg nuerburgring-gp_f_2.jpg nuerburgring-gp_f_1.jpg nuerburgring-gp_f_3.jpg

  19. #139 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Concept Cars
    Attached Images Attached Images ahrweiler-street.jpg autumn-ring-mini-.jpg autumn-ring-mini-_1.jpg autumn-ring-mini-_2.jpg autumn-ring-mini-_3.jpg autumn-ring-mini-_4.jpg autumn-ring-mini-_5.jpg cape-ring-inside-.jpg cape-ring-inside-_1.jpg grand-valley-east.jpg kyoto-shoren-.jpg kyoto-shoren-in_1.jpg

  20. #140 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    inca neinmatriculate
    Attached Images Attached Images kyoto-gion.jpg kyoto-shoren-.jpg bern-marktgasse.jpg siena-piazza-del-campo.jpg siena-piazza-del-campo_1.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 12 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. How to Get A Better Haircut (Men's photos) By OlBlueEyes in forum Travel & Fashion
    Replies: 11 Last Post: 29-07-2014, 10:34
  2. Gran Turismo 6 Photos Collection - Public Gallery By cosminbad in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 25 Last Post: 10-05-2014, 14:03
  3. Motorstorm - Madness Photos By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 12 Last Post: 16-09-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts