Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: Playstation 3 Arad

  1. #1 SP
    Senior Member Florin85's Avatar

    Playstation 3 Arad

    Salut baieti deschid acest thread cu speranta de a gasi cat mai multi pasionati de Playstation 3 din Arad pentru a juca on-line cat si pentru a cumpara jocuri ( momentan cumpar ) si pentru a face shimburi. Nou posesor PS3 80 de gb.

  2. #2 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Nimeni din arad pe CG!!!

  3. #3 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    e unu tomaobiwan da ai grija am auzit ca e interlop, in cardasie cu unu cristache ) sau cristian77

  4. #4 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Ai pm , ai grija

  5. #5 SP
    Member cristian77's Avatar
    vezi ca stiu unde stati...si poate va tai cablul de net de la usa!

    Florin85,eu stau in Checheci,te astept pe la mine sa facem schimb de jocuri

  6. #6 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Da cristian77 eu in vladi , de la tine am luat consola..

  7. #7 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Da cristian77 eu in vladi , de la tine am luat consola..
    Salutare Florin,s-o folosesti sanatos,stiam ca tu esti ,just ****in' around with the guys
    Gluma-i gluma,dar sa ai grija cu baiatu ala,Raskolnikov,ok? PM-me pt mai multe detalii

  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Da cristian77 eu in vladi , de la tine am luat consola..
    creeaza un alt PSN ID. Nu-i frumos sa-l folosesti pe-al lui Cristache. Am promisiuni ca anul viitor se intoarce "with a vengeance" si va avea nevoie de vechiul ID.

  9. #9 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Ma cam putini ... detinatori PS3 in Arad.

  10. #10 SP
    Junior Member NosRa's Avatar
    Salut , just joined

    Eu chiar sunt interlop din Arad , am furat gume turbo in piata mihai viteazu acuma 20 de ani lol
    Chiar m-ar interesa si pe mine sa mai schimbam jocuri sau poate niste online play.
    Am avut vreo 8 jocuri de PS3 , am cateva zeci de PS2 dar nu le mai folosesc.
    Din acele 8 jocuri mai am vreo 3-4 ca am preteni care au devenit obsedati de unele jocuri , si musca zgarie urla daca atingi bluerayu... anyway
    Gran Turismo 5 full - ii un must have pt mine ca am jucat toate GTurile si is fan fan fan
    Mortal Kombat 9 - nu tre sa ma zic nimic , ca spargeam seminte si tranteam fise in Demver , si invarteam de maneta aia sa se invarta KANO in MK1 LOL
    Grand Theft Auto 4 - inca un joc fara moarte , am demolat tot in oras de vreo cateva zeci de ori...
    S-ar putea sa primesc inapoi NFS HP nou , sa il termine verisorul meu
    Si o sa mai chem niste oameni cu PS3-uri aici pe forum...
    M-ar interesa God of War 3 daca are cineva din Arad , am jucat 1-2 si or fost bestiale... si de cumparat second sau la schimb temporar pana il termin...

  11. #11 SP
    Junior Member Biscuite's Avatar
    Si eu sunt din Arad

  12. #12 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by NosRa View Post
    Salut , just joined

    Eu chiar sunt interlop din Arad , am furat gume turbo in piata mihai viteazu acuma 20 de ani lol
    Chiar m-ar interesa si pe mine sa mai schimbam jocuri sau poate niste online play.
    Am avut vreo 8 jocuri de PS3 , am cateva zeci de PS2 dar nu le mai folosesc.
    Din acele 8 jocuri mai am vreo 3-4 ca am preteni care au devenit obsedati de unele jocuri , si musca zgarie urla daca atingi bluerayu... anyway
    Gran Turismo 5 full - ii un must have pt mine ca am jucat toate GTurile si is fan fan fan
    Mortal Kombat 9 - nu tre sa ma zic nimic , ca spargeam seminte si tranteam fise in Demver , si invarteam de maneta aia sa se invarta KANO in MK1 LOL
    Grand Theft Auto 4 - inca un joc fara moarte , am demolat tot in oras de vreo cateva zeci de ori...
    S-ar putea sa primesc inapoi NFS HP nou , sa il termine verisorul meu
    Si o sa mai chem niste oameni cu PS3-uri aici pe forum...
    M-ar interesa God of War 3 daca are cineva din Arad , am jucat 1-2 si or fost bestiale... si de cumparat second sau la schimb temporar pana il termin...
    Ai inceput prost cu Gran Turismo si GTA, dar te-ai redresat frumos cu God of War. Welcome!

  13. #13 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Care aveti Metal Gear 3 si 4 sunt interesat sa le cumpar ..

  14. #14 SP
    Junior Member NosRa's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Ai inceput prost cu Gran Turismo si GTA, dar te-ai redresat frumos cu God of War. Welcome!
    Merci.
    Apropo GT5 pentru mine e tata lor la sim-uri , plus ca detaliile si handlingu ii superior... mai putin sunetul , dar decat sa fac drift cu 2 taste la 420 km / h ca in NFS HP si sa ma gandesc " unde-s masinile in jocu asta cu masini? " . Parerea mea , mai bine nu pune Ferrari ca sigla la o masina , daca oricum merge ca un OZN si nu are nici o legatura cu legile fizici, pune Puma sau Rama , same effect

    ---------- Post added 03-09-2011 at 10:27 PM ----------

    Ca idee daca tot suntem putini din Arad, ar fi ceva sa enumerati ce jocuri aveti , de dat imprumut ,de vandut ... Ca asa sa zici " CIAO BAU sunt din Arad" si sa pleci , chiar nu-i o afacere grozava... Care sunteti din Arad lasati o lista cu jocurile voastre , si ce preferinte aveti , poate auzi tu poate aud eu , ca are unu pe nush unde ceva ce tio trebuit tie , si iti dau aici un PM... si te-ai scos... sau m-am scos... ca toti de aici stim ce vrem de la joacele de PS3 .......... ochi umflati, partenera nervoasa, si idei de genu " daca as fi eu Kratos , asa prin Romania"

  15. #15 SP
    Banned Marabossnr.1's Avatar
    Salut baieti si eu sunt din ARAD si am jocuri pentru schimburi sau care joaca fifa 11 ? sau fifa 12 ? PSN: Maraboss
    vand/schimb:l.a noire,assasins creed brotherhood,dead space2,fifa stree3,uncharted1,sbk11,the cartel,nfs hot pursuit,pure atv. astept sa vorbim pe id meu: mara_boss1989
    PS3

  16. #16 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Mai incearca si vei reusi

  17. #17 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Schimb Super Street Fighter IV Arcade Edition daca e cineva interesat , astept oferte de schimb.

  18. #18 SP
    Junior Member NosRa's Avatar
    Mah Brummy , mai lucri la Opel ? Haha , eu is Dani cu Alfa GTV pretenu lu Ewald... Tastatura si mouse normal nu o sa mearga pe jocurile de PS3, este la Altex tot felu de scule pentru shootere , gen mouse.

  19. #19 SP
    Junior Member Tode's Avatar
    Salut baieti ! Ce spune-ti de un fifa 12 sau MK 9 online ? e pacat pt ca suntem destul de multi prin Arad amatori de console....Online ID Tode_bogdan

  20. #20 SP
    Junior Member Tode's Avatar
    Tu, nu joci nimic ? Fifa...sau orice altceva ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts