Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 136 of 1175 FirstFirst ... 36 86 126 134 135 136 137 138 146 186 236 636 1136 ... LastLast
Results 2,701 to 2,720 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2701 SP
    Member playgame's Avatar
    Mai mult nu stiu ce ai putea sa faci. Ia-ti un router si nu o sa mai tot muti cablu din ps3 in pc si invers. Daca tot ai problema, intri pe site-u asta unde iti arata ce porturi sa adaugi ca exceptii.

  2. #2702 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  3. #2703 SP
    Member sentyno's Avatar
    M`am apucat de citit acolo :-s dar tot nu inteleg de ce acum de la o simpla eroare de net s-a blocat

  4. #2704 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by sentyno View Post
    M`am apucat de citit acolo :-s dar tot nu inteleg de ce acum de la o simpla eroare de net s-a blocat
    Site-ul ala te ajuta doar daca iti iei router.

  5. #2705 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    De unde pot cumpara si eu Playstation Network Card de 50$ ?

  6. #2706 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    De la webpredator!

  7. #2707 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    De unde pot cumpara si eu Playstation Network Card de 50$ ?
    $50 US USA SONY PLAYSTATION NETWORK PSN CARD PS3 PSP - eBay (item 270410743523 end time Jul-17-09 21:08:51 PDT)

  8. #2708 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  9. #2709 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    De unde pot cumpara si eu Playstation Network Card de 50$ ?
    Sincer, eu nu-i vad rostul atata timp cat poti cumpara de pe PSN US cu mai multe tipuri de carduri bancare, comod, de acasa.

  10. #2710 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    poate nu are card sau e under 18 man

  11. #2711 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pentru ca eu prefer sa am banii la mine in casa/mana nu pe un card / banca ...sunt de moda veche , am peste 18 nu e problema , card pot face ...dar prefer sa nu.

  12. #2712 SP
    Member MSlv's Avatar
    cred ca au bagat psn in renovare, ca nu vrea sa se mai conecteze neam. si netul merge... am vazut ca doar ce au postat unii din franta si belgia ca au aceeasi problema. eroarea are codul 8002a402 si ca sa dem ca am net asta am scrs din ps3 si am facut febra.

  13. #2713 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    cred ca au bagat psn in renovare, ca nu vrea sa se mai conecteze neam. si netul merge... am vazut ca doar ce au postat unii din franta si belgia ca au aceeasi problema. eroarea are codul 8002a402 si ca sa dem ca am net asta am scrs din ps3 si am facut febra.
    s-a anuntat ca azi fac curatenie prin serverele lor.

    mi se pare mie sau sectiunea PS3 duce lipsa acuta de subiecte? cred ca e o perioada cu lansari putine si majoritatea slabe. se vede pe activitatea de pe forum.

  14. #2714 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    cred ca au bagat psn in renovare, ca nu vrea sa se mai conecteze neam. si netul merge... am vazut ca doar ce au postat unii din franta si belgia ca au aceeasi problema. eroarea are codul 8002a402 si ca sa dem ca am net asta am scrs din ps3 si am facut febra.
    Pe mine m-a scos de pe PSN si am primit un mesaj " PSN is under maintenance". Probabil modifica ceva sau cine stie, aflam cand e gata daca s-a schimbat ceva

  15. #2715 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    cu toate ca si eu am carduri am apelat de mai multe ori la achizitia de psn cards cu valoare prestabilita.
    poate e de vina si faptul ca sunt multe carduri care nu funtioneaza pe psn, dar merg pe majoritatea site-urilor.

  16. #2716 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

  17. #2717 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Ultimul update blocheaza open remote-play, asa ca cei care folosesc acest mic hack sa nu faca update-ul inca.

  18. #2718 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Ce presupune optiunea asta open remote-play?

  19. #2719 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Practic, inainte iti puteai conecta psp-u la ps3 si sa navighezi cu el prin wireless, iar cu open remote play puteai face asta de pe aproape orice gadget prin internet.

  20. #2720 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Cine mai are Pure sa ma ajute si pe mine cu 3 trophies?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts