Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 247 of 1175 FirstFirst ... 147 197 237 245 246 247 248 249 257 297 347 747 ... LastLast
Results 4,921 to 4,940 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4921 SP
    Member richardm27's Avatar
    Cred ca daca ai cauta pe sectiunea de PS3 ai reusi sa deai de cateva threaduri ca te pot ajuta !

  2. #4922 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by Merlin View Post
    salut! sunt nou aici si sunt un nou fericit proprietar de ps3 acum nu stiu prea multe dar voi citi aici mai mult dar as vrea si eu niste informatii daca aveti timpul necesar.

    cateva jocuri care merg jucate in multiplayer offline (cars,fight,funny) ma bat si prietenii si prietena la cap (iam promis ca iau tekken 6 ca macar acolo sa ii rup capul ).

    multumesc anticipat
    Welcome! Citeşte acest thread. Numai bine şi spor la rupt capete

  3. #4923 SP
    Member Harilip's Avatar
    imi explica si mie cineva daca nu e deranj cum e treaba cu acele ,,trofee,, pe care le primesti?
    sa inteleg ca sunt ca si Gamerscore de la xbox?
    la un joc de PS3 cum ar fi?
    la ce ajuta?

  4. #4924 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    imi explica si mie cineva daca nu e deranj cum e treaba cu acele ,,trofee,, pe care le primesti?
    sa inteleg ca sunt ca si Gamerscore de la xbox?
    la un joc de PS3 cum ar fi?
    la ce ajuta?
    Doar te lauzi ca ai X Platinum, nu primesti nimic. Sunt exact ca la X360

  5. #4925 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    apelez la cunostintele voastre:
    am router wileless. ps3 gaseste reteaua dar nu se poate conecta.
    ce ar putea fi? cunosc parola, pentru ca ma pot conecta la retea cu iphone-ul dar cu ps3,nu.

  6. #4926 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Am si eu o probl...stiu ca s-a mai discutat pe aici dar la mine e diferit,nu imi mai pot face sync la trofee de vreo 4-5 zile ramane blocat la 10% dupa care da eroare.Ce as putea sa fac?Din ce am citit pe forumurile din afara ar fi de la sve-ul din Midnigh Club LA probl. asta au mia avut-o si altii...

  7. #4927 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Am si eu o probl...stiu ca s-a mai discutat pe aici dar la mine e diferit,nu imi mai pot face sync la trofee de vreo 4-5 zile ramane blocat la 10% dupa care da eroare.Ce as putea sa fac?Din ce am citit pe forumurile din afara ar fi de la sve-ul din Midnigh Club LA probl. asta au mia avut-o si altii...
    la fel patesc si eu acum.
    s-a mai intamplat in trecut dar pur si simplu s-a rezolvat de la sine.
    mai incearca.

  8. #4928 SP
    Junior Member mc_provoker's Avatar
    Am un headset nokia BH-606 si am incercat sa-l conectez la ps3 am intrat la setari la manage bluetooth devices si a inceput sa scaneze... am deschis casca si am asteptat si am asteptat si nu s-a conectat am dat cancel si am inceput sa scanez din nou si tot asha am ashteptat vre-o 3 minute si tot nu l-a gasit ma poate ajuta cineva?

  9. #4929 SP
    Member Imperatore's Avatar
    pai tine mana pe butonul de la headset mai multe secunde

  10. #4930 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    tine apasat pana se aprinde foarte rapid ledu,apoi dai search!si eu m-am incurcat un pic.vezi k o sa-ti ceara un pin(0000)de obicei!salutari!

    ---------- Post added 06-11-2009 at 12:22 AM ----------

    Fratilor am si eu o intrebare:in Uncharted 1 mise blocheaza pur si simplu,intru in meniu dar cand ii dau continiu mi se blocheaza,chestia e k l-am jucat 4 capitole.m-am uitat la disc si nu are urme de zgarieturi,doar foarte mici si 2-3.e problema discului sau a consolei mele???precizez k am mai avut parte de 2 freez-uri in Assassin's Creed!in rest nimik!astept un rasp.salutari la toti!

  11. #4931 SP
    Banned nufu's Avatar
    eu am cablu av cel ce vine in pachet aprind consola dau pe av si ..pe av 3 mi se vede color bajbait(se misca mereu imaginea) iar pe svhs3 mi se vede alb negru bajbait(se misca mereu imaginea) am incercat si cu un alt cablu de ps2l.cine ma poate ajuta problema e de la consola ,de la cablu sau de la tv?

  12. #4932 SP
    Banned nufu's Avatar
    eu am cablu av cel ce vine in pachet aprind consola dau pe av si ..pe av 3 mi se vede color bajbait(se misca mereu imaginea) iar pe svhs3 mi se vede alb negru bajbait(se misca mereu imaginea) am incercat si cu un alt cablu de ps2l.cine ma poate ajuta problema e de la consola ,de la cablu sau de la tv?

  13. #4933 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  14. #4934 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Yessss , o veste super ... sa speram ca se adevereste

  15. #4935 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    la fel patesc si eu acum.
    s-a mai intamplat in trecut dar pur si simplu s-a rezolvat de la sine.
    mai incearca.
    Sper din tot sufletul,ca weekendul asta fac si eu platina la U2 si poate nu pot sa fac sync

  16. #4936 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  17. #4937 SP
    Junior Member unbody's Avatar
    Am si eu o intrebare mai de noobi deci sa nu radeti de mine.Am vazut ca sunt jocuri care apar TBA 2010,E3,Q2.Cum adica?poate sa-mi explice cineva?

  18. #4938 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    TBA = to be announced, adica nu are inca data de lansare stabilita.
    Q1, 2, 3 si 4 se refera la semestrele in care e impartit anul fiscal al publisher-ului.

  19. #4939 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by unbody View Post
    Am si eu o intrebare mai de noobi deci sa nu radeti de mine.Am vazut ca sunt jocuri care apar TBA 2010,E3,Q2.Cum adica?poate sa-mi explice cineva?
    TBA = To Be Announced
    E3 = Electronic Entertainment Expo
    Q2 = Second Quarter of a certain year

  20. #4940 SP
    Junior Member unbody's Avatar
    TY

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts