Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 319 of 1175 FirstFirst ... 219 269 309 317 318 319 320 321 329 369 419 819 ... LastLast
Results 6,361 to 6,380 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6361 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    Pentru cine a terminat MGS 4 am si eu o intrebare. PM va rog mult.

  2. #6362 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    mie mi-ar fi nefolositoare stiind ca voi sta cu ea offline tot timpu,raman la originale
    iar daca as moda nu as iesi cu nimic mai ieftin
    pentru ca daca imi cumpar original jocu dau 185 ron dupa care il vand dupa ce ma satur de jucat(majoritatea le dau in maxim o luna ,1-2 pe an reusesc sa le tin mai mult care mi-au placut prea mult)
    si il dau cu 120-140 mai departe la mine in oras iar eu care mai pun bani cu un prieten la jocuri ies in pierdere doar 30-40 ron ceea ce m-ar costa mai mult un blank blu-ray si o unitate de scriere

    ultimul exemplu fiind duty 6 am dat 2 mil pe el ,intr-o luna jumate l-am jucat de m-am saturat chiar si eu si prietenu asta al meu care cumpar cu el,m-am jucat chiar si online care ma dezamagit(nu ma atras) dupa care l-am vandut cu 140 ron(fiind impecabil ca asa le tin eu )
    Am iesit in pierdere eu 30 ron,celalalt din bloc 30 ron oare mi-as mai dori sa o modez ???

    Iar jocuri care le-am tinut mai mult timp fifa.killzone2,resistance 2,gta etc (80-100 ron) chiar daca le-am vandut dupa mult timp aproape un an tot mi-am scos ceva pe ele si in plus le-am rupt jucand online DECI ?????


    SUNT EXTREM DE MULTUMIT ,raman la jocuri originale



    Parerea mea ,scuzati ca am scris putin dezordonat

  3. #6363 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Doamne, sper sa fie adevarat . Killzone 2 a fost...

    Rumour: First Killzone 3 info next month PlayStation University
    A PSU (that’s Universe, and not the superior University by the way) Forum member named SkiTh has teased that soon he, and possibly Sony, will be able to bring Killzone 3 info to our eyes and ears. He writes:
    Oh, by the way, I will have a LOT of Killzone 3 news next month.
    voi ce ati vrea de la Killzone 3?

  4. #6364 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    voi ce ati vrea de la Killzone 3?
    Sa prinda mai mult la romani,ISA sa nu mai aiba avantaj in multiplayer,sa nu mai se poata boosta si daca ar mai adauga 1 sau 2 clase si cateva arme ar fi perfect.

  5. #6365 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    sa nu incerce sa schimbe ceva radical pentru joc incat sa il strice de tot
    sa nu grabeasca lansarea,dar mai mult ca sigur va fi primavara 2011
    oricum ma astept la ceva calumea din partea lor (doar pentru ps3 care e perfect acest lucru)

  6. #6366 SP
    Banned FriTz's Avatar
    mai exista ps3-uri in genul la cel bundle cu final fantasy13,adica ps3-uri cu skin pe ele.?

  7. #6367 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  8. #6368 SP
    Banned FriTz's Avatar
    mersi dar nu prefer consola direct cu skin din pachet.
    sti cand/daca apare in eu,uk ps3 bundle cu final fantasy?

  9. #6369 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Aia despre care stii tu nu este skin,este o editie limitata PS3 ce a aparut doar in Asia.Read here for more news http://www.consolegames.ro/forum/f7-...double-strike/ .De asemenea,iti poti aplica orice skin pe consola.Ia legatura cu BodoPSX ,si sigur gasiti pe eBay ceva frumos

  10. #6370 SP
    Banned FriTz's Avatar
    credeam ca o sa apara in martie si in eu/uk bundleul.ok mersi de ajutor o sa caut pe ebay sper sa gasesc dar mai intai sa vad ce colet a-mi vine ori o consola ori ps3 jocuri.thx for help

  11. #6371 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Pai degeaba apare Bundle-ul man,ptr ca aia inseamna ca va contine in plus doar jocul,nu si carcasa cu Lightning.Aia e o editie limitata ptr. Asia care probabil ca nu se mai fabrica.

  12. #6372 SP
    Banned FriTz's Avatar
    ok thx o sa caut pe ebay alte siteri sper sa gasesc.
    mai am o intrebare consola este only japan adica limba din consola merge schimbata?

  13. #6373 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    uite am dat peste un site din romania care vinde skinuri Lista produse - Skin-uri PlayStation3 - Gamers'Shop

  14. #6374 SP
    Banned FriTz's Avatar
    andrewqp nu mersi numi plac skinurile am incercat la un psp arata urat mai frumos e daca ati iei ceva cu edition simpsons,nfl,god of war.

    mai am o intrebare consola este only japan adica limba din consola merge schimbata?

  15. #6375 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by FriTz View Post
    andrewqp nu mersi numi plac skinurile am incercat la un psp arata urat mai frumos e daca ati iei ceva cu edition simpsons,nfl,god of war.

    mai am o intrebare consola este only japan adica limba din consola merge schimbata?
    da ai si tu dreptate. un skin nu se vede chiar atat de bine, dar daca ai consola cum o am eu (zgariata ) atunci cred ca s-ar recomanda un skin .

    daca mai gasesti o consola cu FF13 editie limitata, va fi la un pret destul de mare si nu trebuie sa-ti faci probleme daca PS e din japonia, poti oricand sa-i schimbi limba din meniu.

  16. #6376 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Am si eu o nelamurire.Cand mi-am facut prima data contul de PSN l-am facut pe US,asa mi-au zis niste colegi,ca daca il faceam pe RO nu mai aveam PStore si multe altele.Acuma am cateva jocuri Zone 2,Infamous/Uncharted2, si habar nu am cum sa-mi mai fac un cont pe UK si sa-l pastrez si pe cel de pe US si daca merge sa joc DLC's pe contul de US pentru trofee(deja am facut destule trofee si nu vreau sa o iau de la capat).Astept un raspuns.Multumesc .

  17. #6377 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Users-New User-PSN-Sign Up For PS Store-creezi un cont nou, de aceasta data pe UK
    Da, DLCurile pot fi folosite si pe cont de US.

  18. #6378 SP
    Member MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    ceva imi spune ca omul va reusi...e ff destept...si a dat clasa cu ce a realizat pentru iphone..
    o fi dat clasa cu iphoneul, dar nu cred ca se pot compara cele doua, iphone si ps3, ca nivel de complexitate a securitatii la nivel hardware.

  19. #6379 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Multumesc mult .

  20. #6380 SP
    Banned FriTz's Avatar
    andrewqp thx for help.am gasit ceva laaaa 360-460lire daca primesc xboxul sau jocurile de ps3 sapt asta le vand si ami ajung bani

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts