Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 1175 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 597 1097 ... LastLast
Results 1,921 to 1,940 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1921 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    asa stiu si eu ca e doar in japonia, dar se face si versiunea in engleza, care e si pe www.play-asia.com

  2. #1922 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    De asemenea, Burn Zombie Burn. Un joc foarte distractiv, mai ales cu un prieten.
    Chiar vroiam sa te intreb cum e jocul. Ma gandesc sa il iau. Poate bagam un coop.
    E distractiv?

  3. #1923 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Chiar vroiam sa te intreb cum e jocul. Ma gandesc sa il iau. Poate bagam un coop.
    E distractiv?
    Jocul este foarte haios, dar in acelasi timp si foarte greu, daca vrei sa iei toate medaliile. Exista 6 planse, fiecare cu cate 3 moduri de joc (Free Play, Timed si Defend Daisy). Arme variate si, unele, extrem de amuzante (de la shotgun, uzi si drujba pana la masina de tuns iarba, brain sucker si dance weapon - e foarte funny sa vezi cum danseaza zombie la fel ca cei din videoclipul Thriller al lui Michael Jackson ). Inamicii sunt si ei foarte diversificati (este suficient sa spun ca exista si zombie balerina), fiecare necesitand folosirea unei anumite arme pentru a fi omorat mai repede. Nu am avut niciodata probleme de frame-rate, chiar si cu zeci de zombie in flacari in acelasi timp pe ecran. Jocul poate fi considerat un mini-Resident Evil, cu o abordare nu la fel de serioasa ca binecunoscuta franciza.

    Acum o sa inchei cu partea proasta a acestui joc; modul co-op poate fi jucat doar offline. Daca ar fi avut online co-op, acest joc ar fi fost un must buy, insa, chiar si fara el, este un joc ce merita incercat. Eu inca sper sa apara un patch care sa permita jucarea online, nu se stie niciodata.

  4. #1924 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Jocul este foarte haios, dar in acelasi timp si foarte greu, daca vrei sa iei toate medaliile. Exista 6 planse, fiecare cu cate 3 moduri de joc (Free Play, Timed si Defend Daisy). Arme variate si, unele, extrem de amuzante (de la shotgun, uzi si drujba pana la masina de tuns iarba, brain sucker si dance weapon - e foarte funny sa vezi cum danseaza zombie la fel ca cei din videoclipul Thriller al lui Michael Jackson ). Inamicii sunt si ei foarte diversificati (este suficient sa spun ca exista si zombie balerina), fiecare necesitand folosirea unei anumite arme pentru a fi omorat mai repede. Nu am avut niciodata probleme de frame-rate, chiar si cu zeci de zombie in flacari in acelasi timp pe ecran. Jocul poate fi considerat un mini-Resident Evil, cu o abordare nu la fel de serioasa ca binecunoscuta franciza.

    Acum o sa inchei cu partea proasta a acestui joc; modul co-op poate fi jucat doar offline. Daca ar fi avut online co-op, acest joc ar fi fost un must buy, insa, chiar si fara el, este un joc ce merita incercat. Eu inca sper sa apara un patch care sa permita jucarea online, nu se stie niciodata.
    Multumesc Renegade. Foarte buna prezentarea. Totusi cum naiba nu e online coop????

  5. #1925 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    cat ar trebui sa depun pe card la o comanda de pe thehut in valoare de 32 de euro [trebuie sa mai depun si tva ceva..alte taxe...curusl valutar + ?%]
    am facut comanda de Little Big Planet + Assasins creed platinum edition si m-au ajuns ambele 31si ceva euro

  6. #1926 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    stiu ca nu are neaparat treaba cu PS3-ul si e o chestiune generala ...dar pana acum nu am aflat un raspuns...poate nu suporta Playstation-ul aceasta functie si nu lasa..sau ce o fi?
    deci..
    Buna
    Am cumparat de la Altex acest TV LCD Full HD
    Samsung LE32A551P2R
    Din cate am vazut detine o functie de claritate a imaginii DNie...insa in meniu e bifata cu gri si nu pot umbla sa pun de pe off pe on..ca si cum e inactiva
    La tv sunt conectate prin 2 cabluri HDMI consoloa PS3 si calculatorul, tinut in 1920x1080
    Cum pot activa aceasta functie DNie si ce ar mai trebui activat?
    Salut
    �ncearcă din Tools-Picture Mode să pui Dynamic. Ar trebui să se activeze setarea DNie ON/OFF. Baftă!

    ---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    cat ar trebui sa depun pe card la o comanda de pe thehut in valoare de 32 de euro [trebuie sa mai depun si tva ceva..alte taxe...curusl valutar + ?%]
    am facut comanda de Little Big Planet + Assasins creed platinum edition si m-au ajuns ambele 31si ceva euro
    Pune 150 RON pt. siguranţă. TVA 17,5% este inclus, nu trebuie să te g�ndeşti la el, alte taxe nu există, şi bănuiesc că cele 2 taxe de transport (c�te 1,15 euro/item) le-ai inclus �n cei 32 de care vorbeai.

  7. #1927 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Intrebare: Trebuie sa termin jocul ca sa pot juca in modul co-op (offline)?
    Am scris pe fuga si nu am mai mentionat jocul
    Despre Little Big Planet este vorba.

  8. #1928 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    mersi log1x..o sa incerc cand ajung acasa

  9. #1929 SP
    Member digitalhater's Avatar
    TheHut.com livreaza si in Romania? Care-i costul transportului si cam in cat timp vine comanda? Multumesc anticipat!

  10. #1930 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    livreaza in romania...si pentru fiecare produs a pus un cos de 1,15 euro
    am luat 2 jocuri deci 2.3 euro, plata prin card ING
    e prima comanda, deci nu am cum sa te ajut cu informatia in cat timp ajung produsele...in schimb sigur o sa iti raspunda cineva de pe aici..si sunt si eu curios

  11. #1931 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Un video foarte misto.

  12. #1932 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    mersi mult log1x..am rezolvat..de la asta era..profilul trebuia pus pe dynamic..pe standard sau cinema nu mergea
    eee parca e alta viata deja
    recomandati-mi va rog si un cablu hdmi..eu am unul la 20 de ron,..dar nici 1 milion nu vreau sa dau pe el..ca am vazut ca mare diferenta intre ele nu sunt...un link de la un magazin virtual ceva mi-ar fi de ff mare ajutor

  13. #1933 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Mă bucur că a mers şi eşti mulţumit. Eu personal am cabluri HDMI Belkin şi Profigold, dar nu văd nicio diferenţă �ntre ele, chiar dacă al doilea a costat dublu. Online de ex. MediaGalaxy la 90 RON, dacă vei căuta cu price.ro poate găseşti mai ieftin. Succes!

  14. #1934 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Am o intrebare.
    De ce cand ating cu mana PS3-ul (dedesubt) simt ca este mult mai calda atunci cand o ating cu pielea fetii?
    Cand o ating cu pielea fetii abia se simte caldura.
    Pielea de pe maini este mai sensibila or what?
    Thanks for answer!
    Ma facusi sa rad tare de tot,asa de dimineata,thx mane! lol
    M am gandit sa fac si eu niste experimente,si ma gandeam oare cum se simte cu pielea c.....? Sa nu ma arda naibii

  15. #1935 SP
    Junior Member AdykOSu's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    are cineva Afrika ?
    Salutare.

    Am ru Afrika. E super jocul si foarte relanxant.

  16. #1936 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Hahaha...la cat de rece este Ps3-ul meu nici nu trebuie sa il ating, mi se intaresc sfarcurile instant numai cand il privesc.

    OnTopic:
    Va afecta in timp unitatea optica a PS3-ului vibratiile provenite de la subwoofer-ul sistemului audio?
    Trebuie sa ii gasesc un nou loc?

  17. #1937 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    mi se intaresc sfarcurile instant numai cand il privesc.

    Forumul e o sursa nebanuita de fun pt mine azi

  18. #1938 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    luna noiembrie a acestui an va fi una extraordinara pentru posesorii de ps3.
    Heavy Rain (PS3)
    M.A.G. (PS3)
    Assassins Creed 2 (PS3,360)
    Ratchet & Clank: A Crack In Time (PS3)
    Modern Warfare 2 (PS3,360)
    ar fi bine sa incepeti sa strangeti banii inca de pe acum, cu criza asta

  19. #1939 SP
    Junior Member cartofu's Avatar
    Ce pot face in cazul erorii 8002AB0B? o primesc in 90% din cazuri cand vreau sa trimit un mesaj pe PSN. Am citit ca e ceva legat de deconectare de la internet in timpul trimiterii mesajului. /facepalm ... bun, si cum o pot corecta?

  20. #1940 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    PlayStation Network To Go Down On April 21st. | Criousgamer

    ---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

    ps3 is not just a game console, it is a powerful machine H.264 encoder coming to PS3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 1175 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 597 1097 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts