Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 1175 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 208 608 1108 ... LastLast
Results 2,141 to 2,160 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2141 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Recently new drivers have been released for 64 bit Vista and Windoes 7 systems that finally allow the use of the PS3's Sixaxis controller. Not only does the controller work, but the the drivers also support the Sixaxis motion tilt capabilities.
    PS3 sixAxis dualshock3 for Windows x64 Instructions

  2. #2142 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by ciprianoss View Post
    Iar revin cu aceasi problema, am router wireless si nu reusesc sa obtin nat 2 la ps3 (imi cade netu' intruna).Am facut port forward, TCP 80, 443, 5223 si UDP 3478, 3479, 3658, dupa care am configurat ps3 cu urmatoarea adresa statica ip: 192.168.2.196, chestia e ca acolo unde imi apare status la router imi arata ca ps3-ul are ip 0.0.0.0 si nu reusesc sa ma conectez la interenet decat cu ip automatic (de fiecare data cand ma conectez alt ip) si in cazul asta nu pot folosi port forwarding, in schimb UPnP merge perfect.Cineva vreo sugestie?

    P.S.: Am incercat sa fac dmz cu ip-ul ps3-ului dar tot nu reusesc.
    P.P.S.: De fiecare data cand nu se conecteaza imi da cunoscuta eroare DNS 80710102.
    Ce router ai?
    De unde ai net?

  3. #2143 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by GeoGcX View Post
    Rock Band? Rock Band 2? Guitar Hero World Tour? Guitar Hero Metallica? Nu stiu care joc sa-l iau. O sa am chitara de Rock Band 2. Care recomandati si de ce? Help me out pls...
    RB e mai usor decat GH. Metallica este greu pt incepatori dar e cool recomand RB de inceput dupa care daca iti place si e ok sa treci si la restul.

    cheers

  4. #2144 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Am si eu o intrebare legata de RB / GH . Pentru aria de tobe la aceste jocuri merge numai cu cele originale RB / GH sau pot sa conectez eu niste tobe electronice roland de exemplu ?

  5. #2145 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Sounds good .

  6. #2146 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    doar cele de tip controller merg. am vazut pe youtube ceva cu midi dar tot din controllerul original legat.

  7. #2147 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Ahh, ce pacat .

  8. #2148 SP
    Member Solozaur's Avatar
    aveti idee daca am cum sa aflu cate account-uri sunt inregistrate pe PSN in Romania?

  9. #2149 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    pe psn in romania nu e niciunul inregistrat ..cam toate sunt pe usa..uk sau japan

  10. #2150 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    e nu cum sa nu fie..si eu cum stau cont de RO? (restul fiind folosite strict pt store)

  11. #2151 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

  12. #2152 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Pai si eu lafel ca Bodo, am contul pe care joc care este RO si de download pe us si uk.
    Sunt curios cati utilizatori de ps3 sunt, desi numarul de conturi ar trebui impartit la 2 sau 3 ca sa aflam un numar cat de cat real

  13. #2153 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    sorry ma luam doar dupa cele de downlooad

  14. #2154 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Vreau in viitorul apropriat sa cumpar resistance 2,dar as vrea sa stiu daca ar trebuii mai intai sa joc resistance fal lof man...

  15. #2155 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Vreau in viitorul apropriat sa cumpar resistance 2,dar as vrea sa stiu daca ar trebuii mai intai sa joc resistance fal lof man...
    eu am luat ambele azi insa din cate am auzit se leaga story-urile celor 2 asa ca mi-am propus sa joc intai FoM

  16. #2156 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Asa cum a spus si walkman ar fi recomandat sa iei intai Fom ca sa itelegi despre ce e vorba . Eu unul am luat doar Resistance 2 si nu am prea inteles story-ul , a trebuit sa ma uit pe youtube la cut-scenuri sa inteleg care era povestea . lol

  17. #2157 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Joaca Resistance Fall of Man pentru a intelege mai bine povestea, plus ca este un joc bun

  18. #2158 SP
    Member Cata25's Avatar
    Mi se pare mie sau jocurile de PS3 se v�nd mai greu ca cele de Xbox 360?

  19. #2159 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Mi se pare mie sau jocurile de PS3 se v�nd mai greu ca cele de Xbox 360?
    Pe xbox 360 nu prea sa vand ca mai toate lumea le modeaza . Or maybe its just me .

  20. #2160 SP
    Member Cata25's Avatar
    Păi de exemplu Gears of War (1 și 2) și Halo 3 s-au v�ndut mult mai bine dec�t MGS4 sau Killzone 2, deși există modarea.
    Oricum, să vedem ce o să facă God of War III.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts