Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 1175 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 209 609 1109 ... LastLast
Results 2,161 to 2,180 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2161 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    gears of war si halo au aparut mult mai repede decat killzone 2,mgs4lol

  2. #2162 SP
    Member Cata25's Avatar
    Ce?
    Eu mă refer că mi se pare că cele de Xbox 360 se v�nd mai bine și mai repede.
    �n primele 4 luni s-au v�ndut peste 4 mil de copii de Gears of War, iar �n doar 2 săptăm�ni peste 5 mil de copii de Halo 3.

  3. #2163 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Ce?
    Eu mă refer că mi se pare că cele de Xbox 360 se v�nd mai bine și mai repede.
    �n primele 4 luni s-au v�ndut peste 4 mil de copii de Gears of War, iar �n doar 2 săptăm�ni peste 5 mil de copii de Halo 3.
    stii cata publicitate a avut halo 3? cand s-a lansat eram in america si in fiecare zi vedeai din 15 in 15 minute o reclama cu halo 3 inainte cu 3 luni inainte sa apara. in saptamana lansarii s-au facut zeci de emisiuni si reportaje despre joc si nu doar pe canalele de gaming pe toata canalele. nici nu ma mir ca s-au vandut atatea. Microsoft arunca multi bani pe advertising si de aceea de obicei jocurile de xbox se vand mai bine.

  4. #2164 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    stii cata publicitate a avut halo 3? cand s-a lansat eram in america si in fiecare zi vedeai din 15 in 15 minute o reclama cu halo 3 inainte cu 3 luni inainte sa apara. in saptamana lansarii s-au facut zeci de emisiuni si reportaje despre joc si nu doar pe canalele de gaming pe toata canalele. nici nu ma mir ca s-au vandut atatea. Microsoft arunca multi bani pe advertising si de aceea de obicei jocurile de xbox se vand mai bine.
    Are foarte mare dreptate . Killzone 2 nu a avut atata publicitate precum Halo 3 . Cei de la Microsoft sunt disperati sa aiba cat mai multi clienti si fac orice sa ii aiba , de aceea fac atata publicitate la orice joc aparut pe X360 .

  5. #2165 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    "The second major game update for MotorStorm Pacific Rift is available to download right now!
    The update introduces all new Microbadges to MotorStorm, alongside several fixes and improvements to the gameplay."


    Zvonurile despre E3 nu se mai opresc.
    According to a reliable source, who like to remain anonymous, will Sony during E3 to announce a new feature for the console. This feature will be immediately available by a firmware update during E3 gelaunched will be. What exactly this feature will hold for us a mystery, but that really is going to be fat is almost a sure thing, says the source. The E3 2009 promises to be the E3 Sony Computer Entertainment, with many spectacular announcements and new gameplay images, among other God of War III, Heavy Rain, MAG, and much more.

  6. #2166 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sper sa fie vorba despre un firmware care sa introduca compatibilitatea cu jocurile de PS2 pentru toate consolele PS3

  7. #2167 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    another rumor: PlayStation LifeStyle Redesigned PS3 to be Revealed at E3
    Of course this is just yet another rumor, as there is no official confirmation. But we caught word that Sony is set to not only reveal the PSP Go at E3, but another hardware redesign will be debuted as well.

  8. #2168 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    WTF,asta inseamna ca eu daca am PS3 mai de mult...ajung de rasul altora care isi i-au in prezent asa a fost si la PS2,idioti cu I mare.Oricum arata mia urat fata de primiul,sincer !

  9. #2169 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai asa a fost cu toate consolele de la sony , ps1, ps2, psp si probabil si ps3, asa ar fi normal, nu?

  10. #2170 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Da,daca se va confirma stirea si vor aparea poze ceva mai bune despre viitorul design->vanzare scrie pe PS3-ul meu,asta numai daca va arata mai bine modelul SLIM!

  11. #2171 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Poza aia e veche. Daca e adevarat nu-mi place cum arata. Nu-mi pasa de asemenea chestii atat timp cat toate jocurile vor putea fi jucate pe PS3ul actual nu-mi pasa de varianta Slim.
    Nici nu cred ca va aparea atat de curand. Sunt 2 ani de la lansare. Ps2 slim a aparut la 4 ani dupa prima versiune

  12. #2172 SP
    Junior Member cata_sto's Avatar
    Va salut in speranta ca ma va ajuta cineva va adresez si eu o intrebare.
    De la un timp cand apas butonul P de la joystick pentru a iesi in meniul consolei pentru a da quit game mi se blocheaza, se innegreste putin imaginea si ramane asa, nu mai pot sa ii fac nimic, singura solutie fiind restartul din buton.
    Problema cred ca a aparut de cand a inceput fratele meu sa se joace si el cand stingea consola nu ii dadea turn off sistem ci pur si simplu scotea CD-ul si apoi il oprea de la buton.
    Stie cineva ce as putea face pentru a rezolva aceasta problema?
    Va multumesc anticipat!

  13. #2173 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Gran Turisom 5rologue s-a vandut in peste 3.3 milioane de exemplare de la lansare.

    Gran Turismo 5 Prologue (North America) 730,000
    Gran Turismo 5 Prologue (Europe) 1,870,000
    Gran Turismo 5 Prologue (Asia) 90,000
    Gran Turismo 5 Prologue (Japan) 620,000

  14. #2174 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    incearca un reset la controller. daca nu, backup, system restore si firmware update.

  15. #2175 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    1) ZEN Studios confirmed today that it will release a free-to-play demo version of ZEN Pinball on Thursday May 14, 2009 exclusively for PlayStation�Network (PSN). The ZEN Pinball playable demo allows players to sample the high-speed action of the first pinball videogame ever to launch of PlayStation Network with one of the four original pinball tables from the full version of the game.
    “We have received huge success with our Pinball FX title on XBLA and fans around the world have been clamoring for a solid pinball title on PlayStation Network,” said Zsolt Kigyossy, managing director for ZEN Studios. “We’re pleased to offer a free sample pinball table that introduces players to the intense realistic pinball physics and mechanics that can be found in the full edition. If you enjoy arcade games this is definitely a title you’ll want to check out!”
    Versiunea full a jocului va putea fi descarcata pentru 9.99$ in aceiasi zi.

    2) pe internet circula zvonuri de cateva zile potrivit carora, in aceasta saptamana Hideo Kojima, producatorul serie MGS, va anunta un nou joc. se stie ca studioul lui din Japonia lucreaza la 4 jocuri si ca unul va fi anuntat la e3.
    Other publications are receiving this e-mail as well. According to 1UP, there is a link to a special part of the Kojima Productions website. While it's currently empty, be sure to check back in 3 days! http://www.konami.jp/404.html
    oare despre ce joc o fi vorba oricum me putem astepta la ceva foarte interesant din partea lui Hideo

    sursa:http://www.ps3center.net/news/2935/n...ced-this-week/

  16. #2176 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    AndRewqp, de ce nu postezi stiri pe prima pagina, ca vad ca aici esti foarte activ? Le-as pune eu pe toate, doar ca am teze in perioada asta si nu mai am timp.

  17. #2177 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu mai pot sa dau edit la postul de sus.
    on: intr-o revista japoneza de gaming, a aparut astazi un materia publicitar cu privire la jocul lui Hideo Kojima ce ar trebui sa fie anuntat saptamna aceasta. din imagine observam ca jocul o sa fie anuntat pe data de 18 mai 2009. va puteti da seama ce joc este doar din imaginea aceasta? un user de pe forumul gametrailers, crede ca norii au forma lui snkae stand jos sau ca norii intunceati indica o furtuna (Raiden- furtuna in japoneza) care se apropie . ce parere aveti?
    Attached Images Attached Images wwwdotuporg24559.jpg

  18. #2178 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    AndRewqp, de ce nu postezi stiri pe prima pagina, ca vad ca aici esti foarte activ? Le-as pune eu pe toate, doar ca am teze in perioada asta si nu mai am timp.
    AndRewqp baga mare ca ai stiri tot timpul.

  19. #2179 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Lost and Damned headed to PS3 in August? - GameSpot Rumor Control

    Posibil sa apara GTA 4:TLAD pe ps3 in august.

  20. #2180 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Stiam asta deja teodor.Era pe prima pagina asta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts