Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 1175 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 217 617 1117 ... LastLast
Results 2,321 to 2,340 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2321 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    PS3-ul meu implineste in iunie un an, este versiunea de 40 de GB, din flanco (inca mai este valabila garatia), pana acum mi-a inghetat de vreo 5 ori, chiar astazi cand jucam killzone 2 a inghetat din nou iar locul pe unde iese aerul cald e la vreo 20 de cm de perete.Credeti ca e un motiv de ingrijorare?Ar trebui sa o duc inapoi sa mi-o schimbe?

  2. #2322 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Chiar vroiam sa cumpar jocul pt. fratimiu...

  3. #2323 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by ciprianoss View Post
    PS3-ul meu implineste in iunie un an, este versiunea de 40 de GB, din flanco (inca mai este valabila garatia), pana acum mi-a inghetat de vreo 5 ori, chiar astazi cand jucam killzone 2 a inghetat din nou iar locul pe unde iese aerul cald e la vreo 20 de cm de perete.Credeti ca e un motiv de ingrijorare?Ar trebui sa o duc inapoi sa mi-o schimbe?
    Se mai intampla. Nu e problema pentru care sa-ti faci griji

  4. #2324 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Ok, dar cum le putem cumpăra?
    Trebuie să folosim proxy pentru a avea ip american?
    da, numai daca reusesti sa ai un ip de us poti sa descarci de pe videostore.
    altfel nici nu apare butonul de videostore in ps store.

  5. #2325 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Oare merge smecheria care se foloseste la 360? http://www.consolegames.ro/forum/f52...-pe-xbox-live/

  6. #2326 SP
    Manager paul's Avatar
    Ar trebui sa mearga, singura diferenta e ca folosesti alta consola.

  7. #2327 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Se mai intampla. Nu e problema pentru care sa-ti faci griji
    Subscriu, si mie mi se mai intampla. Nu e motiv de ingrijorare.

  8. #2328 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  9. #2329 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Eu pana acum am avut 4-5 freezuri: unul exact cand era consola noua in prima ora apoi doua in F3 si inca unul sau doua in KZ2.Am modelul de 160 GB.

  10. #2330 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Am eu si 2 intrebari mai pocnite , se poate pune un monitor crt la ps3 ? si un soft gen yahoo pentru ps3? ca ma simt singur cuc pe ps3,in afara de optiunea friends PSN ID.

  11. #2331 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    CRT nu iti va merge iar despre yahoo exista mereu meebo.com

  12. #2332 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    meebo a fost primu pe care l-am incercat,dar nu se incarca pagina,imi intra pe youtube pe toate porcariile...numa meebo nu,damn you technology

  13. #2333 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    webmessenger.yahoo.com

    incearca si asta

    LE: nu incarca..am mai citit ca merge tot ceva web-base dar pt mobile. da un search si testeaza

  14. #2334 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    o sa incerc acum, mersi mult

  15. #2335 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    PS3 Cell faster than Core i7 965 XE
    A novel transcoding tool Fixstars allows for the conversion of video material on the Full HD format, with the help of a Playstation 3 in real time.

    sursa:Fixstars, Broadcast International Launch Industry's First H.264 Encoder for Sony PS3 at NAB
    http://us.fixstars.com/products/mark...0_USletter.pdf
    @ Haters and dreamland Gamer:
    As you ihrs! PS3 has more power than a computer with the best CPU (+1000 euro) from Intel!. That graphics card from nVidia costs ~ 300 euros.

  16. #2336 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Thx nameless_fear , in sfarsit m-am prins si eu de ce nu puteam cumpara nici un film

  17. #2337 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    E-Buddy mobile parca mergea . Stiu ca am incercat eu o data , dar era chinu' de pe lume cu DS3-ul .

  18. #2338 SP
    Junior Member crotzo's Avatar
    Dupa o perioada de 1 saptamana de teste am ajuns la exasperare, cooler-ul ps3-ului meu dupa 20-30 min de joc incepe sa se tureze de nu mai pot sta in camera. Am sunat la Sony (mentionez ca locuiesc in Italia) si au incercat sa ma abureasca cu tot felul de faze precum ca se curata singur de praf, ba ca e indicat sa-l tin numai pe verticala etc. Concluzia e ca-l voi expedia la ei pentru ca e inacceptabil, prima consola care am avut-o nefacand asa ceva.

  19. #2339 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by crotzo View Post
    Dupa o perioada de 1 saptamana de teste am ajuns la exasperare, cooler-ul ps3-ului meu dupa 20-30 min de joc incepe sa se tureze de nu mai pot sta in camera. Am sunat la Sony (mentionez ca locuiesc in Italia) si au incercat sa ma abureasca cu tot felul de faze precum ca se curata singur de praf, ba ca e indicat sa-l tin numai pe verticala etc. Concluzia e ca-l voi expedia la ei pentru ca e inacceptabil, prima consola care am avut-o nefacand asa ceva.
    Poate ca ai avut ghinionul sa primesti unul defect, asta e se mai intampla, bine ca ai garantie.

  20. #2340 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    din cauza incalzirii se tureaza. o tii obturata?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts